Здати акаунт в оренду за гроші: чи варто так заробляти

Здати акаунт в оренду за гроші

Як здати акаунт в оренду за гроші

У соціальних мережах в різних групах у коментарях та дописах з’являється чимало осіб, які пропонують здати акаунт в оренду за гроші. Які ризики такого заробітку і чи взагалі варто вірити цим оголошенням розбираємося в моєму новому матеріалі.

Здати акаунт в оренду за гроші

Якщо зайти в спільноти по заробітку на Фейсбуці, то там просто сила-силенна фейкових сторінок, які обіцяють заплатити вам за те, що дасте доступ до свого акаунту на певний період часу.

Скільки платять за здачу акаунта в оренду

Слово “платять” краще взяти в лапки. Далі зрозумієте чому. Отож, за здачу акаунта на 1 тиждень обіцяють платити 100 гривень. Це якщо у вас 100-500 друзів. Якщо кілька тисяч, то сума нібито зростає до 400-500 гривень за один тиждень. Дехто обіцяє і тисячі гривень.

Звучить привабливо, але є ну дуже багато нюансів. Їх постарався виокремити нижче. Кому і для чого платити вам гроші за оренду сторінки? Та що з акаунтом можуть робити.

Для чого орендують акаунти в соцмережах

Сторінки беруть в оренду для того, щоб використовувати рекламний кабінет та просувати власні сторінки або ж рекламні кампанії. Зазвичай, реклама недобросовісна. Із великою вірогідністю за якийсь час ваш акаунт просто заблокують.

АЛЕ! У часи війни сторінки українців можуть орендувати і ботоферми рф. Для яких цілей, думаю, зрозуміло і без пояснення. Ботоферми дестабілізують ситуацію в країні, поширюють потрібні їм настрої в соцмережах. Це знаряддя агітації та пропаганди. За жодні гроші не варто допомагати ворогу!

Підписуйтеся намій Телеграм-канал. Там публікую всі найновіші матеріали.

Також сторінку можуть просто вкрасти або ж використати для PR-кампаній, виманювання грошей в людей, шахрайства, генерації поширень чи вподобайок. В деяких випадках жертвою можете стати ви самі.

Крім того, є великі шанси, що після такої діяльності шахраїв вашою сторінкою (і вами) зацікавляться правоохоронці. Фейсбук надасть дані акаунту контролюючим органам, адже це передбачають правила роботи цієї соціальної мережі.

Звісно, бувають випадки, коли акаунт орендують добросовісні люди та використовують його у законних цілях. Але чи треба так ризикувати?

Чи варто здавати акаунт в оренду за гроші

Здати акаунт в оренду за гроші чи ні? Відповідь однозначна – у жодному випадку. Цей “спосіб заробітку” надзвичайно ризикований та сумнівний. Жодні гроші не варті таких ризиків, тим більше, коли мова може йти про співпрацю з ворогом. Будьте свідомі та обирайте чесні способи заробітку.

Про легальні та класні варіанти заробітку грошей на сайті є чимало матеріалів, переглядайте та користуйтеся.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на партнерках без вкладень
Наступний запис
Опитування за які платять гроші: який сайт обрати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *