Скільки можна заробити на Sweatcoin: показую свій результат

Заробіток на Sweatcoin

У перший тиждень жовтня я почав тестувати додаток Sweatcoin, розробники якого обіцяють платити криптовалюту за те, що ви просто ходите. Згодом крипту можна обміняти на гроші. Розглянемо, скільки можна заробити на Sweatcoin.

Скільки можна заробити на Sweatcoin

Я фактично не довіряю різноманітним інтернет-ресурсам, які рекламують той чи інший спосіб заробітку. Саме тому особисто перевіряю те, про що пишу. Отримання монеток світкоін за ходьбу не стало виключенням.

Що відомо про Світкоін

Трішки інформації про цю монетку. Sweatcoin у рейтингу криптовалюти станом на 08.11.2023 перебуває на 364 місці. Це непоганий показник. За добу обсяги торгів складають майже 1,1 млн доларів. Робимо висновки, що монета досить популярна у світі. Загалом в обігу перебуває монет на загальну суму 69,71 млн доларів.

Скільки можна заробити Sweatcoin за день

Одразу скажу, що в додатку є можливість отримувати монетки не лише за ходьбу, але й за запрошення друзів, перегляд реклами. Можна раз на добу крутити колесо удачі й додатково отримати 1 sweatcoin. Так ви стаєте власником криптовалюти (хоч у невеликій кількості, але це крипта).

Наголошу, що сумлінно кожного дня по 10 тисяч кроків я не находжував, адже банально не було на це часу. Загалом за період з 8 жовтня по 8 листопада я заробив 130,178 світкоінів. Якщо поділити на 31 день, то за день виходить 4,33 монетки.

Що потрібно знати про Sweatcoin

По-перше, монети починають нараховуватися після того, як ви за день пройдете більше 5000 кроків. Максимум можна находити 10 тис. кроків. Принаймні так було в мене.

На балансі 130,17 світкоінів, однак вивести можна 36,65 станом на час написання статті. Чому так? Все просто, додаток поступово перекидає монетки вам у електронний гаманець. Як розумію, це розробники вирішили зробити такий “стимул”, щоб користувачі якнайдовше користувалися додатком, прагнучи вивести всі sweatcoin. На гаманець для виводу 1 світкоін перераховує, коли ви пройдете за день 4 749 кроків. Можливо, якщо пройти 20-30 тис. кроків, то вдасться швидше вивести все зароблене. Це буду ще тестувати та показувати в нових матеріалах. 

У програмі є бустер, який можна активувати на 20 хвилин. Упродовж цього часу зароблені вами монети будуть подвоюватися. Рекомендую вмикати лише тоді, коли ви активно і багато ходите. Доступно раз на день.

Можна запрошувати друзів та отримувати за кожного по 5 Sweatcoin. Я запросив 8 осіб. Якщо хочете підтримати мої старання, то зареєструйтеся в додатку по моєму реферальному посиланню. Робити це потрібно з мобільного телефону.

Скільки можна заробити на Sweatcoin
Скільки можна заробити на Sweatcoin.

Як виводити гроші з Sweatcoin

Одразу ж встановив додаток Sweat Wallet, на який почали нараховувати монети, доступні для виводу.

Далі все дуже просто. Необхідно натиснути на монету Sweat та вказати власний електронний криптогаманець, на які виведуть монети. Якщо конвертувати мої зароблені 36,65 Sweatcoin, то вийде лише 0,36 $. Це ну дуже мало. Але не забуваємо, що всі монетки на рахунок мені ще не вивели, тому загалом на балансі я маю 130 світкоінів (заокруглимо). Це десь 1,25 долара за 30 днів.

Чи реально заробити світкоіни

Отримати світкоіни реально, і я це показав на власному прикладі. Рекламу щодня не дивився в додатку, по 10 тис. кроків не находжував. Якщо б старався, то думаю, 200-220 Sweatcoin вдалося б заробити. Але не більше.

Підписуйтеся на мій Телеграм-канал. Там публікую всі найновіші матеріали.

Чи потрібний заробіток у розмірі 1-2-3 долара? Навряд, хоча це як не як додаткові кошти. Але це криптовалюта, не обов’язково обмінювати її на гроші. Цього року світкоін коштує мало, однак у 2022 році вартував у 10 разів більше. Тобто, ми б заробили вже 10-20-30 доларів, а це нічогенька сума. Монети не обмінюю, а залишаю на зберігання в надії, що колись станеться так, як з Біткоїном. Мріяти не шкідливо, одним словом.

Висновок

Незважаючи на невеликий заробіток, я б все ж радив встановити додаток. Ви не втрачаєте нічого, адже всерівно щодня ходите по справах чи на роботу. А за час ходьби можете отримати кілька світкоінів. Мінімальний пасивний дохід виходить. З надіями, що Sweatcoin у майбутньому зросте в ціні.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші в Інтернеті, продаючи свої цифрові продукти?
Наступний запис
Робота в соціальних мережах: де платять 15-30 тисяч
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *