Заробіток на партнерках без вкладень

Заробіток на партнерках без вкладень

Арбітраж трафіку або заробіток на партнерках

Існує чимало партнерських програм, які платять гроші за те, що ви приводите їм клієнтів. Завдання полягає в тому, щоб якомога більше людей перейшло / зареєструвалося / зробило замовлення по вашому реферальному посиланню. Поговоримо про заробіток на партнерках без вкладень.

Заробіток на партнерках без вкладень

Арбітраж трафіку цікава тема, яка дозволяє заробляти гроші. Сьогодні розглянемо способи заробітку на партнерках за допомогою безкоштовного трафіку з Тік Ток та Інстаграму.

Як працює арбітраж трафіку

Розповім на прикладі Тік Ток. Ви створюєте вірусні відео, які набиратимуть багато переглядів. До прикладу, на тему подорожей. У закріпленому посиланні додаєте лінк на партнерську програму нехай буде Букінгу (оренда будинків чи квартир, номерів у готелі подобово). Якщо ваше відео “залетить” в рекомендації й ви отримаєте багато переглядів, то певна кількість людей побачить ваше посилання та перейде за ним. Якщо людина орендує квартиру чи будинок, то ви отримаєте % від суми. Так працює арбітраж трафіку. Більше приведених клієнтів – вищий заробіток. Букінг це тема для прикладу.

Загалом партнерок існує сотні – від електроніки до опитувань чи онлайн-страхування.

Зауважу, що додавати посилання на сторонні ресурси в акаунт Тік Ток можна після того, як ви наберете 1000 підписників. Зробити це просто, дивіться на конкурентів та повторюйте або робіть щось схоже. Хайпуйте, одним словом.

Можна також переливати трафік в Телеграм та продавати там рекламу. Так зараз робить багато-хто й отримує непоганий дохід. Або ж залучайте аудиторію з Тік Току та Інсти на вашу сторінку в Телеграмі. А вже в самому ТГ публікуйте посилання на різні партнерські програми і так далі. Чи продавайте свої товари.

Як набирати багато переглядів у Тік Ток

Щоб набирати багато переглядів варто стабільно публікувати нові цікаві ролики, які матимуть хороше утримання.

Я спробував так залучити аудиторію на свою телеграм-спільноту про заробіток. Створив відео про найкращі бізнес-ідеї для села. Опублікував у Тік Ток та набрав 370 тисяч переглядів. На телеграм підписалися майже 100 осіб. Але це був початковий експеримент. Якщо “набити руку” та навчитися правильно підштовхувати людей перейти за посиланням, то підписників буде ще більше.

Але не в цьому суть. Публікація коротких відео щодня суттєво збільшує ваші шанси на успіх. Якщо не хочете говорити на камеру чи записувати свій голос, то додайте картинки з написами. Це теж працює.

Яку партнерську програму обрати

Рекомендувати певну партнерку не буду. Знайти їх дуже просто, написавши в пошуку Гугл партнерські програми Україна. Вам покаже досить багато результатів.

Плюси і мінуси арбітражу трафіку

Серед плюсів це робота вдома. Вам не потрібно добиратися на роботу чи працювати по графіку. Заробіток на партнерських програмах доступний кожному. Якщо дослідити цю нішу, вивчити всі аспекти роботи, то можна вийти на дохід у кілька десятків тисяч гривень.

Наступний плюс – відсутність вкладень. Це якщо ми говоримо про просування на майданчиках з безкоштовним трафіком. У такому випадку стартового капіталу не потрібно. Достатньо навіть телефону. Згодом можна збільшувати дохід, купуючи рекламу.

Мінуси арбітражу трафіку. Не всі партнерки платять великий % за залучення клієнтів. Є чимало товарів, прорекламувавши які можна нічого не заробити, адже не буде попиту. Не забувайте про актуальність товару та сезонність.
На цьому мінусів, мабуть, більше немає, адже немає вкладень – немає ризиків. Працюйте лише з перевіреними партнерками, які давно на ринку. Остерігайтеся шахраїв!

Як знімати відео для партнерок

Насамперед, необхідно обрати нішу. Якщо ви хочете отримувати % від продажів електроніки, то необхідно робити відео суто з електронікою. До прикладу, різні добірки найкращих телефонів до 10 тисяч, описувати фішки нових Айфонів чи камер. Показувати характеристики ноутбуків, робити топи. Чи назвіть відео “найкращі телефони у 2024 році”. Коротко подайте потрібну інформацію і закликайте перейти по вашому посиланню та обрати товар з вашого ролика.

Ідей надзвичайно багато, проявіть креатив та досягнете успіху. Найкращі формати – топи, рейтинги і порівняння.

Ось так коротко описав інформацію про заробіток на партнерках без вкладень. Нагадаю підписатися на мій Телеграм-канал. Скоро оприлюдню інформацію про найкращі мережі партнерок, які варто використовувати в Україні.

Як заробити на партнерках більше

Коли заробітку на безкоштовному трафіку вам буде замало, то можете просуватися на вищий рівень. Арбітражники зі стажем налаштовують рекламу на товари з партнерок, які платять високі %. Так максимально швидко можна заробити десятки тисяч гривень. Але без навчання ніяк, адже без знань можна вийти в суттєвий мінус.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Бізнес доставка суші та ролів: покрокова інструкція і заробіток
Наступний запис
Здати акаунт в оренду за гроші: чи варто так заробляти
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *