Способи заробітку в інтернеті без вкладень

Способи заробітку в інтернеті без вкладень

Як заробити гроші онлайн без вкладень

Заробляти в інтернеті ціль багатьох людей. Яку нішу обрати, якщо ви новачок та не знаєте, з чого почати власний шлях заробітку онлайн. Поговоримо про способи заробітку в інтернеті без вкладень.

Способи заробітку в інтернеті без вкладень

Інтернет – це необмежені можливості для заробітку. Онлайн ми не залежимо від роботодавця та не маємо фіксованої заробітної плати. А це означає, що отримати можна дуууже багато. Звісно, якщо докласти зусиль.

Фріланс

Зареєструйтесь на фріланс-біржі (а ще краще одразу кількох) та детально напишіть інформацію про себе. Опишіть свої вміння, додайте приклади власних робіт. Необхідно показати потенційним клієнтам, що ви вмієте швидко та якісно виконувати певну роботу.

Це може бути як монтаж відео, так і написання статей, обробка фото, створення різноманітних дизайнів, логотипів, верстка сайтів, написання кодів і так далі. Одним словом, ви повинні спеціалізуватися на своїй ніші. Або ж навчитися. Благо, сучасні технології дозволяють опанувати той чи інший напрямок за надзвичайно короткий термін.

Сумлінно працюйте, щоб отримати перші замовлення, перші відгуки та гроші. Згодом можна масштабуватися. Найміть людину, яка виконуватиме роботу за вас. Тобто, ви отримуватимете за завдання, до прикладу, 2000 гривень. Ваш воркер (найманий працівник) виконає цю роботу за 1000. Маємо тисячу гривень пасивного заробітку. Далі виходить гарний бізнес, адже найм кількох осіб дозволить стати вам керівником та управляти власною міні-компанією й заробляти немалі кошти. В перспективі справа дуже крута. Жодних обмежень у заробітку, а це найголовніше. На старті жодних вкладень, лише у власний розвиток.

Створення інтернет-магазину

На початковому етапі можна працювати по системі дропшиніг. Так не буде взагалі ніяких вкладень. Але на рекламу варто розщедритися, якщо хочете досягти швидшого та кращого результату. Що таке дропшипінг детально вже описував, додаю цей матеріал в посиланнях наприкінці статті.

Ви знаходите клієнта на товар постачальника й встановлюєте свою націнку. Постачальник від вашого імені відправляє посилку та отримує гроші. Ваш заробіток – націнка, яку ви встановили. Жодних ризиків, складів, закупівель на десятки тисяч гривень.

Як розкрутите свій магазинчик, то можна задуматися над створенням власного складу. Самостійно домовляйтеся з оптовими виробниками та заробляйте на продажах ще більше.

Арбітраж трафіку

Також синонім партнерський маркетинг. Звучить страшно, однак на ділі все дуже просто. Вам необхідно залучати клієнтів для бізнесу. За кожну залучену людину ви отримуватимете % від продажу або ж фіксовану суму.

До прикладу, є сервіс для обробки фото чи відео типу Canva (дуже крутий, до речі). На ресурсі чимало тарифних планів, в яких пропонують різні можливості функціоналу за гроші. Вам необхідно залучити людину, яка придбає тарифний план (будь-який). За кожну покупку Canva заплатить вам певну суму. Нехай тариф буде 100 доларів на рік. З цієї суми вам віддадуть 5-10 %, а в деяких випадках і більше.

Приклад на Canva лише орієнтовний, це може бути як ресурс з опитуваннями, так і Фокстрот, курси англійської. Одним словом, будь-який бізнес, який пропонує партнерський маркетинг.

Як залучити клієнтів? Можна налаштувати рекламу. Це у випадку, якщо вам обіцяють непогані %. Якщо ж суми менші, то робіть ролики в тік ток, вставляючи своє партнерське посилання. Поширюйте інформацію про товари в різних соціальних мережах, на сайтах, по тематичних групах.

Детальніше про цей вид заробітку скоро напишу. Буде окремий матеріал. Щоб не пропустити – підписуйтеся на мій Телеграм-канал. Там публікую всі найновіші матеріали.

Інфобізнес

Простішими словами створення власних курсів. Якщо ви психолог, програміст, косметолог, фітнес-тренер, кулінар, адвокат, журналіст, викладач певної дисципліни, відеомонтажер і так далі, то можете створити свій курс та ділитися знаннями з людьми за гроші. Тематик надзвичайно багато. Але тема ця класна, якщо ви дійсно шарите в своїй діяльності, а не лиєте воду за гроші. Цей метод засуджую.

Інформація повинна бути затребуваною. Давайте відповіді на питання, які цікавлять людей. Все детально пояснюйте, давайте максимум корисного.

Блогінг

Щоб стати блогером не обов’язково робити так як більшість та починати завантажувати відео на YouTube. Заробляти можна і на Тік Тоці, власному сайті, Телеграмі, Інстаграмі. Популярних соцмереж та майданчиків є чимало.

Створюйте цікавий та оригінальний контент, щоб здобути прихильність читачів. Потім можна монетизувати свої старання підключенням партнерської програми (якщо це сайт чи Ютуб). Або ж прямою рекламою, партнерками (знову ж таки відмінна нагода для арбітражу трафіку) чи продавайте власні товари / послуги.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Найпоширеніші помилки початківців на Ютубі
Наступний запис
Як заробити гроші в Інтернеті, продаючи свої цифрові продукти?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *