Робота в соціальних мережах: де платять 15-30 тисяч

Робота в соціальних мережах

Заробіток в соціальних мережах

Ринок онлайн-роботи продовжує розвиватися. В інтернеті з’являється все більше вакансій. Робота в соціальних мережах поступово стає все популярнішою. Чимало роботодавців шукають людей, які б з дому допомагали їм в розвитку бізнесу чи вирішенні задач. Розглянемо, які вакансії в соцмережах існують та скільки можна заробити.

Робота в соціальних мережах

Я промоніторив кілька сайтів з пошуку роботи та виокремив цікаві вакансії з високою зарплатнею. Зауважив, що високооплачуваних вакансій вдосталь. У багатьох сферах дуже легко всього навчитися.

Робота адміністратор соціальних мереж

Перша вакансія, яку одразу ж знайшов. Пропонують створювати та публікувати цікавий контент, включаючи тексти, графіку, відео. Також до обов’язків входить відповідати на коментарі користувачів, взаємодіяти зі спільнотою.

Серед вимог – вміння шукати креативну інформацію, розуміти алгоритми та основи соцмереж, мати навички редагування текстів. Графік роботи з понеділка по п’ятницю (з 9:30 до 19 години). Обіцяють платити 20 тисяч гривень та бонуси за якісно виконану роботу. Звучить непогано.

Загалом розгляну кілька вакансій у матеріалі. Якщо вам цікава така рубрика, то дайте знати в коментарях. І тоді частіше робитиму такі огляди.

SMM-менеджер

У цій вакансії без базових знань та навичок не обійтися. Але навчитися не важко. Є чимало курсів, на яких за кілька тижнів можна освоїти SMM. Також багато корисної інформації є на YouTube. Повертаємось до вакансії.

Обов’язки: повне ведення сторінок в Тік Ток та Інстаграм. Розробка стратегії просування для вказаних соціальних мереж. Створення контент-плану; візуалу стрічки; публікація сторіс і постів; зйомка фото та відео; налаштування таргетингу. А також робота з smm-механізмами для залучення аудиторії; організація зовнішніх зйомок; щомісячна звітність; відстеження трендів.

Також вимагають мати досвід, навички копірайтерства; приємну зовнішність та вміння говорити на камеру. Серед дивного – наявність IPhone 11 та вище.

За 5-денний робочий графік обіцяють платити 20 тисяч гривень. Далі моя думка. На таку роботу б не йшов, адже за 20 000 роботодавець хоче, щоб ми виконували роботу одразу за кількох осіб. Це занадто, адже гроші невеликі, а обов’язків явно не на 1 працівника, а мінімум на 2-3.

Вакансія помічник SMM-менеджера

Ця вакансія приємно здивувала, адже обіцяють платити 15-25 тисяч гривень, працюючи помічником SMM-менеджера. Обов’язків значно менше, ніж в пропозиції вище.

Це робота в оздоровчому центрі Кінезітерапії (медичний напрямок).

Серед вимог: ведення українських соцмереж Інстаграм, Ютуб, Тік Ток, Фейсбук. Зйомка і монтаж відео, підготовка банерів, текстів, публікація контенту. А також ведення англомовних соцмереж (використовуючи перекладач).

Тут вже вимагають мати Айфон моделі не нижче 14 Про. Хочуть бачити і портфоліо або нададуть тестове завдання.

Потрібно вміти розбиратися в дизайні та вміти працювати з текстами. Пропонують БЕЗКОШТОВНЕ проходження курсів з монтажу та навчання СММ. А це дуже круто, адже і роботу отримаєте, і навички, які точно знадобляться в житті.

Робота акаунт-менеджер

Ще одна цікава вакансія. Робота акаунт-менеджера полягає у розробці та втіленні стратегії просування бренду в соцмережах. Вам необхідно створювати контент у вигляді зображень, відео та текстів.

До обов’язків входить взаємодія з аудиторією, відповіді на повідомлення та коментарі. А також аналіз ефективності кампаній, співпраця з іншими відділами.

Підписуйтеся намій Телеграм-канал. Там публікую всі найновіші матеріали.

Від працівника вимагають здатність адаптувати стратегії; аналізувати дані; творчий підхід й комунікативні навички; володіння інструментами для управління соцмережами.

В оголошенні вказана зарплата 15-18 тисяч гривень та бонуси. Графік роботи 5/2. Кількість робочих годин невідома. Є можливість кар’єрного зростання. Звучить непогано, а як на ділі – потрібно перевіряти.

Вакансія стрімер Тік Ток

Робота для любителів популярної мережі Тік Ток. Вакансію розглянемо, адже цікаво, що пропонують.

Отож, робота підходить для тих, хто цікавиться модою та вміє створювати захоплюючий контент, пов’язаний з верхнім одягом і модою.

Вам необхідно розробляти скрипти для контенту та виконувати їх. Взаємодіяти з аудиторією, одним словом повністю вести сторінку й створювати відео, які будуть “віруситися”.

Вимагають розуміти тренди та інструменти Тік Ток. Вміти працювати зі звуком, світлом, монтажем відео. Бути креативним та оригінальним, привертати увагу глядачів та створювати віру в продукт.

Графік гнучкий (деталі не вказано), а заробітна плата вказана 15000-30000 гривень. Як на мене, то трохи малувато за таку роботу. Але невідома кількість відео, яку потрібно знайти, й загалом що по важкості роботи.

Ось така вона – робота в соціальних мережах. Є гідні вакансії, які заслуговують увагу. Нагадаю дати фідбек, чи подобається такий формат.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Скільки можна заробити на Sweatcoin: показую свій результат
Наступний запис
Фотостоки для заробітку: який обрати та скільки платять
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *