Фотостоки для заробітку: який обрати та скільки платять

Фотостоки для заробітку

Заробіток на фотостоках

Заробляти гроші, продаючи власноруч зроблені фото чи відео, дуже цікаве завдання. Вам необхідно зняти гарні та якісні світлини або ролики, завантажити їх на фотостоки й очікувати на покупців. Розглянемо фотостоки для заробітку.

Фотостоки для заробітку

Одразу скажу, що на кожному сайті перед початком роботи необхідно проаналізувати, які фото продаються найкраще. І в цьому напрямку починати працювати. Потрібно знімати те, що цікавить замовників. Це перший крок до успіху.

Shutterstock

Один із найпопулярніших фотостоків це Shutterstock. На сайті крім фото та відео вже можна продавати музику і навіть різноманітні векторні зображення. Щоб зареєструватися необхідно підтвердити свою особу за допомогу закордонного паспорта.

Є відбір, тому будь-які фото продати не вийде. Під час реєстрації необхідно відправити на ресурс 10 зображень. Якщо 7 з них одобрить адміністрація, то іспит пройдено й можете завантажувати світлини на сайт. З першого разу пройти перевірку вдається не всім. Але це добре, адже є стимул працювати краще і вдосконалювати свої вміння.

На ресурсі є дві ліцензії, які можуть обрати покупці. Від них залежатиме ваш прибуток. Серед ліцензій є On Demand та Monthly Subscriber. Перша передбачає виплату за одне завантаження фото від 0,81 цента до 2,85 $, а друга – 0,25-0,38 $. На точне формування ціни впливає те, який розмір зображення та формат обере покупець.

Також є рейтингова система. Чим більше буде завантажень ваших фото, тим вище вони оцінюватимуться. Виведення коштів доступне після того, як ви накопичите 25 доларів.

Заробіток на Adobe Stock

Завантаження світлин на ресурс надзвичайно просте. Пройдіть реєстрацію та починайте заробляти гроші. Складної перевірки, як у Shutterstock, проходити не потрібно. Адміністрація швидко перевірить ваші картинки й дозволить працювати.

Сума для виведення дещо більша й складає 50 $. Гроші можна вивести на PayPal, а вже далі на українську картку чи банківський рахунок.

Adobe Stock надає найкраще розуміння трендів та виплачує одні з найбільших винагород.

За завантаження зображень Adobe Stock виплачуватиме вам 33 % від заробітку, а за відео – 35 % роялті. Є різноманітні тарифні плани, яких фактично більше десяти. Кожен з них детально розгляну в наступних матеріалах, тому підписуйтесь на мій Телеграм, щоб не пропустити. Загалом заробіток за продаж одного фото коливається в межах від 0,33 до понад 20 доларів. За відео – від 2,8 до 70 доларів. А це дуже-дуже круто. Чи дійсно так платять перевірю вже зовсім скоро.

Depositphotos

Щоб почати завантажувати фото на сайт необхідно пройти перевірку та отримати відповідний статус. Ваш акаунт та роботи перевірятиме адміністрація ресурсу. Нічого складного в цьому немає, тому сміливо пробуйте.

На заробіток впливатиме рівень вашого акаунту. Чим більше продажів фото, тим вищий рівень акаунтів.

Знайшов інформацію про оплату. У 2022 році прибуток за одне продане зображення становив $0,25—33,82 долара, а за відео – $3,83—64,22 $. У середньому, щоб вийти на стабільний дохід, авторам потрібно близько шести місяців.

Виведення коштів відбувається не лише на PayPal, але й на банківські карти. Для виведення необхідно накопичити мінімум 50 доларів.

Getty Images

За вимогами процедура реєстрації дуже схожа до Shutterstock. Але заявку можуть розглядати до місяця часу. Оплата за продажі дуже низька. За один продаж фото платять орієнтовно 15 % від суми, а за відео – 20 %. У більшості стоків з нашого списку набагато вища оплата, тому чи є сенс використовувати Getty Images?

Позитивний момент: фотосток відвідує дуже велика кількість користувачів. І дуже часто його використовують ЗМІ. Тому, можливо, нижча оплата буде неважлива, якщо вдасться продавати велику кількість зображень. Потрібно тестувати та тоді робити остаточні висновки.

Продаж фото на Dreamstime

Для новачків це непоганий варіант, адже на ресурсі досить низькі вимоги до завантажуваних зображень. Пройти реєстрацію просто та не складно. За продаж світлин обіцяють високу оплату.

  • За одне завантаження платитимуть від 0,7 до 3 долара.
  • Якщо оформити статус унікального автора, то за фото можна заробити до 40 $.

Як оформити цей статус наразі не уточнював, але до цієї теми ще обов’язково повернусь.

Також чим більше продажів, тим вищою стає вартість ваших старань. Збільшується, відповідно, й дохід.

Чи варто використовувати фотостоки для заробітку

Можна впевнено стверджувати, що фотостоки для заробітку це дуже крута річ. Однозначно варто спробувати, адже створення контенту не займає багато часу. Якщо завантажувати на стоки відео та фото регулярно (і якісно їх робити), то за певний період часу (кілька місяців) можна вийти на непоганий дохід. Головне не здаватися та впевнено крокувати до мети.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Робота в соціальних мережах: де платять 15-30 тисяч
Наступний запис
Бізнес доставка суші та ролів: покрокова інструкція і заробіток
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *