Як заробити 500 грн в день: перевірені способи без вкладень

Як заробити 500 грн в день, 500 гривень, заробіток в інтернеті

Заробіток грошей без вкладень

Фактично кожна людина проводить багато часу в інтернеті. Свій час можна використати з користю та спробувати заробити гроші онлайн. Розглянемо, як заробити 500 грн в день.

Як заробити 500 грн в день

Ютуб-канал “Як заробити гроші” пропонує переглянути кілька цікавих та перевірених ідей для заробітку без жодних вкладень.

Партнерські програми

Перші у нашому списку партнерські програми. Є чимало сайтів, які платять відсоток від продажу за приведених клієнтів. Такі ресурси можна без проблем знайти у пошуку. Принцип дії наступний: ви розміщуєте посилання на певний товар чи послугу на власній сторінці або ж по групах. Якщо ви маєте багато підписників, то можна зробити це у відео чи сторіс.

Фактично всі сайти з продажів мають партнерську програму. Після розміщення посилання люди будуть переходити по ньому та здійснювати купівлю чи реєструватися. За кожну їхню дію ви отримуватимете певну суму. До прикладу, якщо це бронювання в готелі через букінг, то можна отримати 10 % від суми. Якщо це ставки (не рекомендуємо такий варіант, але розглянемо), то коли людина поповнить рахунок ви теж отримаєте грошовий бонус. Варто зазначити, що доки ви не навчитеся правильно цим займатися, то на швидкі гроші одразу не розраховуйте. Згодом можна заробити непогану суму, якщо правильно все організувати.

Фріланс

Другий спосіб як заробити 500 грн в день – це фріланс. Завдання шукайте на дошках оголошень, сайтах для фрілансу, пропонуйте свої послуги іншим. Підходить людям, які мають навички у дизайні, написанні текстів, рекламі, програмуванні. Можна просувати сайти чи налаштовувати рекламу, монтувати відео, писати тексти на замовлення, робити логотипи чи інші види дизайну. Варіантів для роботи надзвичайно багато, як і сайтів для фрілансу. Хороший фахівець здатен заробити за день не лише 500 гривень, але й набагато більше. Як варіант, пройдіть курси та станьте фахівцем у якійсь з цих галузей. Ці професії можна швидко освоїти та почати добре заробляти.

Справжній скарб – це переклад текстів з або на англійську мову. Або ж написання власних матеріалів. Із кожним днем сайтів та інших ресурсів стає дедалі більше. Їм необхідні оригінальні матеріали англійською мовою. І платять за це великі гроші.

Відмінний варіант для фрілансу – це неймінг. Вам лише потрібно придумати назву для чужого магазину, сайту чи блогу. За оригінальну та бомбезну назву платять і 500 гривень, і більше. Головне мати хорошу фантазію.

Репетиторство

Підходить людям, які добре володіють знаннями у певній галузі чи мовами. Водити учнів додому не потрібно, проводять заняття через скайп. За годину репетитори можуть заробляти і 500 гривень. Не асоціюйте репетиторство одразу зі школою. Чимало дорослих людей потребують знань у різних галузях. До прикладу, навчання гри на гітарі, налаштування реклами та інші.

Для початку роботи необхідно розробити програму навчання. Реєструйтеся на сайтах для репетиторів або з на дошках оголошень. Там пропонуйте свої послуги або ж дивіться запити в гугл шукаю репетитора і т.д. Початкову ціну за уроки беріть невелику, після кількох успішних занять її можна збільшити.

Продаж товарів по системі дропшипінг

Ця система працює дуже просто. Ви шукаєте постачальників, які пропонують товари за оптовими цінами. Реєструєтесь на їхньому сайті чи пишете на сторінку. Далі берете їхній асортимент, виставляєте на своїй сторінці з більшою ціною та продаєте. До прикладу, годинник коштує 600 гривень. Для вас оптова ціна 300. Ви продаєте його за 600, а різницю забираєте собі. Відправкою займається постачальник. Гроші отримуєте на карту. Вам необхідно лише знайти клієнта, усі інші клопоти вас не хвилюють.

Корисні посилання на новини про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Яка найприбутковіша професія в Україні
Наступний запис
Способи підробітку в Україні: як заробити гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Stepan

  Ставка гроши

  1. Rostyslav Keverskiy

   Яка ставка?

 2. славік

  класний сайт

  1. Rostyslav Keverskiy

   дякую)

   1. Андрій парфенчук

    Класний сайт

    1. Rostyslav Keverskiy

     дякую за гарні слова!) стараюся, щоб було цікаво читати)

 3. Саня

  А це точно можна заробитчанин

  1. Rostyslav Keverskiy

   якщо працювати, то заробити можна всюди

 4. Аня

  Як тут заробляти

  1. Rostyslav Keverskiy

   тут я лише описую способи заробітку. Далі шукайте власноруч, якщо якась ідея сподобалась

 5. Лёша

  Здрастуйте

 6. Христина

  Це точно без вкладень

  1. Rostyslav Keverskiy

   так, а в чому сумніваєтесь?

 7. Сергій

  Круто

  1. Rostyslav Keverskiy

   дякую!)