Сайти які платять за виконання завдань

Сайти які платять за виконання завдань

Заробіток на завданнях в Україні

В інтернеті з’являється все більше способів заробітку. Існують українські сайти які платять за виконання завдань. Про них і розповім у цьому матеріалі.

Сайти які платять за виконання завдань

Варто бути дуже обережними, адже чимало ресурсів це звичайні шахраї, які намагаються обдурити користувачів і нічого не заплатити. Йдеться про різні кліки за гроші, перегляд реклами чи відео, лайки. Такі варіанти навіть не розглядайте. Раніше чимало тестував цих сайтів, то з жодного нічого не вивів або заробив копійки.

У статті ж зібрав ресурси, на яких можна проходити опитування, писати матеріали на замовлення, виконувати онлайн роботу, віддалено працювати. Тобто, це не халява, а дійсно як варіант повноцінного підробітку.

Українські сайти для виконання завдань

Пропоную ознайомитися зі списком сайтів, які далі розглядатиму:

 • Біржа студентських робіт vbaze;
 • Сайт для фрілансу Freelancehunt;
 • Сервіс замовлення послуг Kabanchik;
 • Проходження опитувань за гроші Опініон;
 • Фріланс-біржа freelance.ua;
 • Опитування Власна думка.

Біржа студентських робіт vbaze

Сайт платить гроші за написання курсових, дипломних, магістерських робіт. Також можна створювати презентації на замовлення, бізнес-плани, виконувати домашні завдання, набирати тексти. Простими словами, можна виконувати різні роботи, пов’язані з навчанням.

Зареєструйтеся як автор ТУТ та заповніть власний профіль. Щоб отримати 50 рейтингових балів та почати заробляти можна написати оператору, щоб отримати тестове завдання.

Крутий ресурс, який відвідує велика кількість користувачів. Продавайте власні роботи, виконуйте завдання на замовлення та заробляйте.

Сайт для фрілансу Freelancehunt

Популярний вітчизняний сайт для замовників та фрілансерів. На ресурсі можна знаходити та виконувати завдання на різноманітні теми.

Зокрема, є завдання на такі тематики:

 • просування;
 • мобільні додатки;
 • програмування;
 • дизайн та арт;
 • аудіо та відео;
 • послуги (збір інформації, верстка сайтів, фотографування, фільмування,
 • розробка презентація, обробка даних та десятки інших послуг);
 • архітектура та інженіринг;
 • адміністрування;
 • аутсорсінг та консалтинг;
 • переклади;
 • робота з текстами.

Ну і багато інших завдань. Корисний ресурс для заробітку. На дохід впливає обсяг та складність завдання. Є фахівці, які заробляють десятки тисяч гривень на місяць. Але на старті на такі суми розраховувати не варто. Потрібно наполегливо працювати і все вийде.

Сервіс замовлення послуг Kabanchik

Ще один український ресурс, який дозволяє виконувати різноманітні завдання як онлайн, так і офлайн. Великий вибір завдань та можливість непогано заробити.
Можна самостійно розмістити оголошення, яку роботу ви здатні виконати. Або ж відкликайтеся на завдання замовників. Репутація Кабанчика досить хороша, тому і цей сайт рекомендують до використання.

Мінімальна сума для виводу – 100 гривень. На точну суму заробітку впливає сфера виконання завдання.

Проходження опитувань за гроші Опініон

Перевірений мною сайт для проходження опитувань. На великі прибутки розраховувати не варто, але кілька сотень гривень за місяць заробити цілком реально. Реєструйтеся ТУТ, щоб отримати більше опитувань.

Якщо ж запрошувати друзів по реферальній програмі, то зможете отримати ще більше коштів. За одну запрошену людину нараховують 15 гривень.

Вивести кошти можна тоді, коли заробите мінімум 500 балів (50 гривень). Гроші нараховують на мобільний телефон. А вже звідти можна перекинути їх на банківську картку. Якщо не знаєте як це зробити, то наприкінці новини додам посилання на матеріал, як перекинути гроші з телефона на картку.

Фріланс-біржа freelance.ua

Ресурс позиціонує себе як № 1 в Україні. Так це чи ні сказати важко, адже як буде на ділі перевіряти лише вам. Є чимало завдань та проєктів для виконання.

Дуже багато завдань зі створення сайтів під ключ, верстки, веб-розробки, контекстної реклами, СЕО та СММ, створення логотипів. А також копірайтингу й відеомонтажу.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

До прикладу, розглядаю перше завдання, на яке натрапив. Пропонують створити простий логотип для системи під рекламну кампанію. Фахівець, який шарить, виконає цю роботу за 15-20 хвилин. Винагорода – 400 гривень. Однозначно лайк. Сайти які платять за виконання завдань в Україні однозначно існують і розвиваються. Є з чого обрати.

Опитування Власна думка

Другий у цьому матеріалі сайт, який платить кошти за відповіді на анкети. Особисто мені надходило менше опитувань, ніж на сайті Opinion. Але у вас може бути зовсім по-іншому.

Беріть участь в маркетингових дослідження та відповідайте на різноманітні запитання. Сайт зручний у використанні, а кошти виплачують ніби вчасно. За одне опитування в середньому нараховують до 20 гривень. Щоб вивести гроші необхідно накопичити на балансі 300 гривень. Для невеликого додаткового доходу цілком підходить.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Способи підробітку в Україні: як заробити гроші
Наступний запис
Торгові стратегії на ринку Форекс
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Олена

  Я шукаю підробіток на дому