Заробіток в інтернеті з виводом на карту

Заробіток в інтернеті з виводом на карту

Інтернет-заробіток з виводом на карту

У новому матеріалі я розглядаю таку тему, як заробіток в інтернеті з виводом на карту. Поговоримо про ті способи, які я особисто перевірив та можу рекомендувати.

Заробіток в інтернеті з виводом на карту

Все більше людей починають свій шлях заробітку в інтернеті. Чимало з початківців часто натрапляють на шахраїв, які пропонують заробіток за перегляд реклами, різних відео, кліків чи незрозумілі реєстрації або оренди акаунтів. У кращому випадку ви витратите свій час даремно, а в гіршому – зловмисники отримають доступ до вашого рахунку та нароблять біди.

Тож які є перевірені способи заробітку онлайн? Про це далі й розповім детальніше.

Заробіток на опитуваннях

Opinion – це популярний проєкт українською мовою, який дозволяє заробляти гроші, заповнюючи анкети. На початку потрібно пройти реєстрацію та відповісти на 8 питань. Реєстрація та кліки по запитаннях займають лише кілька хвилин.

Як почати заробляти на опитуваннях

Вкажіть свої справжні дані та на 100 % заповніть всі поля в акаунті. Якщо заповнити анкету неправильно, то її можуть не зарахувати. Для виводу потрібно заробити лише 50 гривень. Як додаткові кошти на місяць цілком підходить. Космічні суми заробити не вийде.

За одне пройдене опитування платять від 50 копійок до 20 гривень. У мене найбільше виходило 16 гривень за 5 хвилин витраченого часу. Витрати часу мінімальні, тому маєте вільну хвилинку – заходите на ресурс та швидко проходите опитування.

Вивід коштів відбувається на мобільний телефон. Але якщо потрібно гроші на картку, то це не проблема. У цьому матеріалі я детально описав, як перекинути кошти з мобільного рахунку на картку. Читайте ТУТ.

Партнерська програма Google AdSense

Створіть власний сайт та почніть заробляти гроші. Необхідно наповнювати ресурс цікавою та унікальною інформацією, прописувати ключові слова й всі деталі. Коли стабільно матимете хоча б по кілька десятків переглядів на день, то можна підключити партнерську програму від Google. Ви отримуватимете гроші за те, що Гугл показуватиме рекламу відвідувачам вашого сайту.

Звучить складно, але навчитися можна дуже швидко. Є безкоштовні теми для створення сайтів через різноманітні конструктори. Оплатити доведеться лише хост та домен на рік. Цей сайт створював самостійно, не маючи при цьому жодних знань. Якщо комусь цікаво, то можу створити вам сайт під ключ, за ціну домовимось. Пишіть в коментарі під новиною і я вам надішлю повідомлення.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Отож, створити сайт та підключити монетизацію можна за місяць-півтора. Далі необхідно залучати відвідувачів. На старті розкидайте свої новини по різних групах у Facebook та інших соцмережах. Якщо прописувати SEO-оптимізацію, то зможете потрапити у верхні позиції пошуку Гугл. Робота кропітка, але це того вартує.

Скільки платить Google AdSense

Оплата залежить від тематики. Можуть платити як 1 долар за 1000 переглядів, так і 20 $. Вивести кошти можна після того, як накопичите на балансі 100 $. Необхідно відкрити доларову картку будь-якого банку та в кабінеті Google AdSense вказати IBAN рахунку. Вивід грошей відбувається раз на місяць – 22-го числа. Тобто, у травні ви заробили, до прикладу, 300 $. На початку червня вони надійдуть на ваш рахунок AdSense, а 22-го червня зарахуються вам на картку. Така система. Заробіток необмежений та залежить виключно від вас. Але майте витримку, для розкрутки часто необхідний час.

Партнерські програми банків

Я протестував партнерську програму від Monobank. Це не реклама, грошей мені за піар ніхто не платив. Отож, суть наступна. Для початку вам необхідно мати картку цього банку. У налаштуваннях можна знайти своє реферальне посилання. Далі розміщуєте це посилання у різних групах, на форумах та запрошуєте користувачів зареєструватися й отримати картку. Можна оформити картки друзям чи родині. За кожну реєстрацію ви отримуватимете 50 гривень. Людина, яка зареєструється по вашому запрошенню, оформить та забере картку, теж отримає на рахунок 50 гривень. Як на мене, все дуже просто і прозоро.

Партнерські програми є не лише у Monobank, але й у А-bank (платять 50 грн за реєстрацію); Sense Bank (100 грн); Izibank (50 грн). Не забувайте, якщо людина зареєструється по вашому посиланню, однак не забере та не активує картку, то кошти вам не нарахують.

Після активації картки кошти автоматично зараховують вам на рахунок. Користуйтеся!

Як бачимо, заробіток в інтернеті з виводом на карту існує. Варіантів не надто багато, але вони однозначно є. Наразі продовжую досліджувати цю тематику, тому вже зовсім скоро буде наступна частина з перевіреними особисто сайтами чи додатками. Не пропустіть та стежте за оновленнями в телеграмі.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як перекинути гроші з мобільного рахунку на картку
Наступний запис
Гроші за перегляд реклами: тестую 3 сайти, які “платять”
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *