Опитування за гроші: тестую ресурс ySense

опитування за гроші, тестую ySense

Проходження опитувань за гроші

В інтернеті є надзвичайно велика кількість сайтів, які переконують, що платять гроші за проходження опитувань та нескладних дій. Сьогодні ви дізнаєтеся мій результат тестування англомовного ресурсу ySense. Проходжу опитування за гроші.

Опитування за гроші

Цей сайт я випадково знайшов у січні цього року. Натрапив просто на круті рекомендації, в яких переконували, що це один із найпопулярніших англійських сайтів для проходження опитувань.

Прикріпили також відгук людини, яка нібито заробляє на ySense від 200-300 доларів на місяць, а то і набагато більше. Виникло величезне бажання перевірити цей спосіб та підтвердити або ж спростувати тезу, що там дійсно можна заробити гроші.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Якщо хочете, щоб перевірив який інший сайт для заробітку, то напишіть в коментарі під матеріалом. Продовжуємо.

Реєстрація на сайті для заробітку

Отож, зареєструвався я на ySense. Ввів та підтвердив електронну пошту, заповнив свій профіль необхідною інформацією. Одразу вибило кілька опитувань для проходження з немаленькою ціною. Думаю все, я знайшов його. За деякі опитування обіцяли  платити пів долара, за деякі більше двох. Але не все так просто, далі цікавіше. Наприкінці статті відео з тим, скільки вдалося заробити та скільки платили за завдання.

Посилання для реєстрації на ySense.

Скільки вдалося заробити на опитуваннях

Я вирішив виконувати лише щоденні завдання та опитування за гроші. Там є багато інших завдань, але довго і нудно грати в ігри чи здійснювати якісь покупки бажання не було.

27-го січня 2023 року я зареєструвався на ySense. Одразу ж за заповнення профілю мені заплатили 0,05 долара, ще 0,02 платили за щоденні відповіді на 10 запитань. До речі, я думав, що вони дійсно будуть щодня, але вже за два тижні така кнопка просто зникла.

Далі за ще одну нескладну відповідь я отримав 0,02 $. Згодом я виконав ще чотири дії, за які на рахунок загалом нарахували 0,15 центів. Одним словом, за перший день вдалося заробити аж 0,22 долара. Сильно, сильно. А де ж опитування за 2 долари?

Далі я виконував ці щоденні завдання за кілька центів. Великих опитувань так і не було. Перше «серйозне» завдання з’явилося аж 30 січня. За опитування я отримав 0,6 $, що в той час було еквівалентно 24 гривням. Це вже краще, ніж пару центів. Але до 13 лютого таких опитувань більше не було. Хоча я і заходив на сайт по кілька разів на день, згідно інструкції. 1-го лютого отримав ще 0,35 $. З’являлися опитування по 1-3 долари. Тільки я починав їх проходити, відповідав на кілька перших запитань, вибивало і нічого не нараховувало. Мабуть, місце розташування впливає на кількість завдань. Ще спробую зробити новий акаунт і працювати виключно через VPN. Зрівняємо результати та зробимо висновки.

Мінімальна сума для виводу

Якщо хочете отримати гроші в доларах, то необхідно відкривати рахунок у PayPal. Мінімальна сума для виводу складає рівно 10 доларів. Як альтернатива, можна обміняти зароблені гроші на подарункові картки для придбання товарів у Amazon. Мінімальна сума – 1 долар. Хто не має PayPal, а хоче вивести кошти на Payoneer, то доведеться назбирати аж 25 доларів. Досить багато.

Загальний заробіток на опитуваннях та висновки

Із 27-го січня по 13-те лютого мені вдалося заробити лише 1,35 $. Це за понад два тижні. А на розпіарених сайтах обіцяли мінімум 100 доларів за пів місяця. Як бачимо, спосіб перевірив, а гроші заробив мізерні.

Дума, що вдасться хоча б «добити» мінімальну суму для виводу. Заходив фактично через день аж до моменту написання статті (а це, на хвилинку, до 12 березня). Більше опитувань не було.

Які висновки можу зробити? Якщо тривалий час сидіти на цьому сайті, то мінімальну суму для виводу можна добити. Але чи вартує витрачати стільки часу, щоб заробити 10 доларів вирішувати лише вам. 

Наші корисні матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як купити криптовалюту, якщо потрібно швидко та вигідно?
Наступний запис
Гральні автомати на гроші: чи реально заробити?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Ярослав

    Так і є. На даному ресурсі щоб заробляти ,потрібно хитрувати. А саме – реєструватися як громадянин США, заходячи при цьому з американського IP , використовуючи VPN. Для громадян США там багато опитувань. Для України їх майже немає. Певний ризик є в тому, що з часом система безпеки сайту може розпізнати обман і аккаунт заблокують, так як я особисто мав змогу переконатися на одному з подібних ресурсів , що мій справжній IP досить швидко та легко встановлюється, не зважаючи на використання VPN.

    1. Rostyslav Keverskiy

      о, нарешті натрапив на людину, яка сама це все пройшла. Дякую за коментар та прояснення у ситуації. Як буде змога, то спробую через VPN та напишу матеріал з результатами чи щось вийшло. Успіхів Вам!