Гральні автомати на гроші: чи реально заробити?

Гральні автомати на гроші

Заробіток на гральних автоматах

Зараз все частіше в інтернеті можна побачити повідомлення типу “я виграв десятки тисяч гривень на автоматах”. Або ж “спробувала удачу та розбагатіла”. Але чи дійсно все так просто? Розповім про гральні автомати на гроші та чи реально на них заробити.

Гральні автомати на гроші

Далі викладу виключно власну думку, яка основана на спостереженнях за знайомим, який захоплювався азартними іграми. А також дам рекомендацію, чи варто займатися такою діяльністю, якщо потрібні гроші.

Чи реально заробити на гральних автоматах?

Реально, однак програти все і вийти у великий мінус ще реальніше. Досить багато гравців виграють не малу суму грошей (кілька тисяч або ж кілька десятків тисяч). Але така гра часто переростає у залежність. А залежність це хвороба. Людина одержима автоматами та хоче грати більше і більше. Це призводить до того, що азарт переростає у неврівноваженість та бажання відігратися. Як наслідок, багато осіб починають виносити з дому речі, щоб здати їх в ломбард та “відігратися”. Програють все і так по колу, дехто навіть вдається до крадіжок.

Якщо не мати голови на плечах, то ваша ситуація може стати саме такою. Моя порада – таким видом “заробітку” як гральні автомати на гроші займатися взагалі не потрібно. Якби кожен вигравав (як обіцяють ці сайти), то гральні ресурси взагалі б не працювали. Який їм сенс працювати, якщо кожен виграватиме? Ні сенсу, ні заробітку не матимуть. А так саме неконтрольована гра призводить до того, що люди програють тисячі гривень, а дехто і доларів.

Залежність від ігрових автоматів

Тепер про знайомого. Це реальна ситуація, нічого для матеріалу не вигадував, бо в цьому немає сенсу. Колись мав товариша, який був залежним від автоматів. Виніс з дому чимало речей, щоб продовжити гру. Кілька разів він вигравав непогану суму (одного разу це було близько 100 тисяч гривень).

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі. Також маємо групу в Facebook.

Програв – грав далі, вигравав – теж грав далі з думкою, що повезе і заробить ще більше. Кінцевий результат у такому випадку прогнозований – залишився ні з чим. І такі випадки, на жаль, далеко непоодинокі. Різні слоти призводять до виникнення неконтрольованої залежності. Люди програють гроші, квартири, машини і не можуть зупинитися. Задумайтеся, чи варто так ризикувати.

Чому люди програють на автоматах?

Все просто. Неконтрольована гра, азарт та бажання якнайшвидше відігратися, щоб заробити більше. Існують різні схеми-стратегії, які нібито дозволяють прорахувати виграш, але їх розглядати не буду. Не бачу в цьому жодного сенсу. Під час гри з’являється адреналін і людина вже не контролює “чистим розумом” свою поведінку, а піддається виключно на емоції. Ні до чого доброго в кінцевому результаті це не призводить.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Опитування за гроші: тестую ресурс ySense
Наступний запис
Заробіток на завданнях в Україні : найкращі сайти для фрілансу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *