Гроші за перегляд реклами: тестую 3 сайти, які “платять”

Гроші за перегляд реклами

Заробіток на перегляді реклами

В інтернеті з’являється багато новин про те, що є чимало сайтів, які нібито платять гроші за перегляд реклами. Я вирішив продовжити низку тестів та перевірити, чи це дійсно правда.

Гроші за перегляд реклами

Розгляну кілька розпіарених сайтів, які обіцяють “заплатити” за перегляд реклами, проходження опитувань та виконання інших нескладних дій.

Заробіток на Swagbucks

Ресурс пропонує проходити опитування за гроші, грати ігри та відповідати на запитання.

Кошти нараховують, але щоб заробити мінімальну суму для виводу необхідно добре постаратися. Поріг для виведення – 10 доларів на Payoneer. На PayPal сума для виводу набагато більша та складає аж 25 євро. Ресурс англомовний, тому рекомендую реєструватися через ВПН, адже для України оплата набагато нижча.

Попередній висновок: пробувати не варто, хіба тестувати з ВПН. Але на заробіток мінімальної суми для виведення витратите багато часу.

Qmee

Обіцяли платити за виконання пошукових запитів та перегляд реклами. Гроші виводять у вигляді подарункових карток або ж на онлайн-рахунки.

По-факту, ще одне розчарування. При реєстрації вибиває помилку. Сайт доступний лише для мешканців США, Великобританії, Канади, Австралії, Франції та Німеччини.

Чи є сенс використовувати ВПН для реєстрації не знаю, адже при виводі коштів можуть виникнути проблеми. Якщо ви проживаєте у якійсь з цих країн, то перевірте та напишіть в коментарі, всім буде цікаво.

Проходження опитувань на ySense

Отож, зареєструвався я на ySense. Ввів та підтвердив електронну пошту, заповнив свій профіль необхідною інформацією. Одразу вибило кілька опитувань для проходження з немаленькою ціною. Думаю все, я знайшов його. За деякі опитування обіцяли  платити пів долара, за деякі більше двох. Але не все так просто, далі цікавіше.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

0,05 долара надійшло на рахунок за заповнення профілю. Ще по 0,02 $ отримував за щоденні відповіді на 10 запитань. Така “акція” тривала близько двох тижнів. Після цього запитання від сайту зникли.

За перший день заробив 0,22 $, старт є. За одне з опитувань нарахувало 0,6 долара. За місяць вдалося назбирати на рахунку лише 2,86 долара. А де ж “золоті гори”, які обіцяли піарники цього ресурсу? Вивід від 10 доларів. Прогнозовано, що цю суму я не назбирав. Далі не тестував, адже не бачу в цьому потреби.

Які висновки?

Як бачимо, жоден з розпіарених ресурсів не приніс нам грошей. Розробники отримали копійчину за наші дії, а ми не назбирали навіть мінімальну суму. Моя рекомендація: не витрачайте час, коли вам пропонують гроші за перегляд реклами чи здійснення інших дій. 

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток в інтернеті з виводом на карту
Наступний запис
Заробіток онлайн: який варіант обрати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Міша

    Хочу заробляти гроші

    1. Rostyslav Keverskiy

      читайте матеріали на сайті, знайдете щось для себе цікаве