Як заробити гроші в Інтернеті, продаючи свої цифрові продукти?

Як заробити гроші в Інтернеті, продаючи свої цифрові продукти?

Цифрові продукти знаходяться на піку своєї популярності, так само як і платформи для їхнього продажу. За останні роки в Інтернеті з’явилася величезна кількість платформ для продажу цифрових продуктів, які задовольняють попит ринку, що зростає. І ви ні в якому разі не знайдете дві однакові платформи. Розглянемо, як заробити гроші в Інтернеті, продаючи цифрові продукти.

Як заробити гроші в Інтернеті, продаючи свої цифрові продукти

Деякі платформи розроблено спеціально для продажу цифрових товарів, тоді як інші вже встигли адаптуватися для продажу як і фізичних, так і цифрових товарів. Деякі з них навіть дозволяють кріейтерам створювати власний вебсайт. До того ж багато платформ відповідають на питання, як заробити гроші, використовуючи велику кількість вбудованих маркетингових інструментів.

Іншими словами, існує маса речей, які варто взяти до уваги, коли ви обираєте ідеальний варіант для себе. Ми це прекрасно розуміємо. Саме тому ми хочемо розповісти вам, що слід враховувати, обираючи платформу для продажу цифрових продуктів. Ви також зможете познайомитися ближче з TemplateMonster, маркетплейсом, який підготував потужні умови для своїх авторів.

Вибір платформи для продажу ваших цифрових продуктів

Платформи для продажу цифрових продуктів бувають усіх форм і розмірів, а також оснащені різноманітним рядом функцій. Тому абсолютно природно, що є маса речей, які слід враховувати, вибираючи платформу, яку ви використовуватимете для продажу свого асортименту товарів.

 • Простота використання

Звичайно, одна з перших речей, на яку ви звертаєте увагу, обираючи платформу для продажу цифрових продуктів, це те, наскільки просто нею користуватися. У вашому випадку час буквально є грошима. Оскільки ви наполегливо працюєте над створенням якісного контенту та нових цифрових продуктів, то останнє, чого ви бажаєте, – це мати справу зі складною платформою.

 • Комісії за обробку платежів і транзакції

Ніхто не хоче стикатися із додатковими прихованими комісіями, особливо якщо ви є власником малого бізнесу. Перш ніж зареєструватися на платформі продажів, переконайтеся, що ви прочитали увесь дрібний шрифт, адже там може бути інформація за будь-які комісії за обробку платежів.

 • Підтримка клієнтів

З ким ви зв’яжетеся, якщо щось піде не так? Звичайно, із підтримкою клієнтів. У вас завжди можуть виникнуть проблеми з продажем цифрових продуктів або вибраною платформою. І саме тому вам захочеться переконатися, що обрана вами платформа пропонує надійну, доступну та професійну підтримки клієнтів.

Вибір маркетплейсів на просторах Інтернету є величезним. Ви можете знайти окрему платформу для кожного типу цифрових продуктів, включаючи стокові фото чи відео, шаблони вебсайтів та презентацій, аудіо та інших. Але якщо ви бажаєте мати справу з універсальною платформою, то TemplateMonster діджитал маркетплейс – це саме те, що вам потрібно.

Як заробити гроші вдома з TemplateMonster: що можна продавати на маркетплейсі?

TemplateMonster пропонує своїм клієнтам великий асортимент товарів для різноманітних ніш та цілей. Як заробити гроші в Інтернеті без вкладень разом із цією платформою, яка має більше, ніж 1,5 мільйона відвідувачів у місяць? Команда маркетплейсу приймає до продажу цілий ряд цифрових продуктів, включаючи:

 • шаблони сайтів для безлічі платформ (WordPress, WooCommerce, Joomla, Drupal, HTML, Shopify, OpenCart, Magento, PrestaShop та інших);
 • плагіни (WordPress плагіни, PrestaShop модулі, розширення для Magento, а також JavaScript елементи);
 • шаблони презентацій (PowerPoint, Keynote та Google Slides);
 • графічні елементи (лого, шрифти, шаблони резюме, дизайни сертифікатів, ілюстрації та інші);
 • аудіо та відео шаблони.

Яким чином працює TemplateMonster?

TemplateMonster – це не тільки маркетплейс, який дозволяє отримувати пасивний заробіток в Інтернеті. Це крута спільнота талановитих кріейторів, розробників та студій. Саме тут ви знайдете зацікавлену аудиторію, яка бажає купувати привабливі та якісні цифрові продукти.

Чому заробити гроші разом з TemplateMonster дуже просто? На це є декілька основних причин.

 1. Ви можете продавати ексклюзивні товари. В цьому випадку у вас буде можливість отримувати вищий рівень комісії, а точніше 65%. Коли справа стосується графічних елементів, ваш відсоток комісії становитиме 65% в незалежності від того, ексклюзивні чи не ексклюзивні продукти ви продаєте.
 2. У кожного автора є можливість встановлювати власні ціни на такі категорії товарів, як шаблони вебсайтів, графіка, аудіо та відео.
 3. Для того, щоб підвищити заробіток, ви можете додати свій асортимент до підписки MonsterONE.
 4. А якщо ви бажаєте отримувати 95% комісії від кожної покупки, то вам варто зареєструватися в партнерській програмі. Таким чином, ви будете отримувати 30% комісію в якості афіліату, а також 65% комісії в якості автора.

Як заробити гроші з TemplateMonster: процес реєстрації та завантаження продукту

 1. Для того, щоб стати автором на TemplateMonster, вам треба створити та підтвердити обліковий запис.
 2. Після цього зайдіть до свого акаунту та натисніть на вкладку “Become an Author”.
 3. Тепер у вас є можливість обрати нікнейм для авторської сторінки.
 4. Завантажте свій перший продукт, додаючи всю необхідну інформацію про нього.
 5. Ваш продукт потрапить на рев’ю професійної команди, яка перевірить всі деталі та повідомить вам про результати.
 6. Можна починати заробляти!

І трошки висновків

Продаж цифрових продуктів – це чудовий спосіб забезпечити додатковий приплив грошей. Але навіть попри те, що цифрові продажі створюють розслаблене середовище для продажу, не забувайте про те, що варто не забувати про якість та презентацію товарів. Якщо у вас є бажання, ви навіть можете завантажити шаблони сайтів безкоштовно та дати потенційним покупцям шанс дізнатися, на що ви здатні. А TemplateMonster діджитал маркетплейс допоможе вас у цій справі, надаючи надійний функціонал для презентації та просування вашого асортименту. Дякуємо за прочитання!

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Способи заробітку в інтернеті без вкладень
Наступний запис
Скільки можна заробити на Sweatcoin: показую свій результат
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *