Як перекинути гроші з мобільного рахунку на картку

Як перекинути гроші з мобільного рахунку на картку

Як скинути гроші на карту з телефона

Якщо ви перейшли на цей матеріал, значить вам цікаво, як перекинути гроші з мобільного рахунку на картку. Нещодавно у мене теж виникла така потреба. Провів чимало часу в інтернеті, доки не знайшов, як це зробити швидко та просто (але з комісією).

Як перекинути гроші з мобільного рахунку на картку

У цьому способі немає нічого складного. Доведеться витратити хвилин 10-15, якщо реєструєтеся вперше. І все готово.

Почнемо з операторів “Водафон” та “Лайфсел”. Раніше перекинути гроші з рахунку на картку можна було з застосунку цих операторів. Тепер така функція недоступна. Вказані оператори пропонують скористатися послугами сервісу EasyPay.

Переказати гроші можна або ж на сайті, або ж через додаток з PlayMarket чи AppStore. Далі детальна інструкція.

Інструкція, як переказати гроші з мобільного на картку

Крок перший: перейдіть на сайт та зареєструйтесь. Увійдіть в особистий кабінет та оберіть функцію “переказ” на головній сторінці.

Далі варто натиснути “переказ на картку” та ввести її номер. Обираємо спосіб оплати і там буде писати “гроші з мобільного рахунку Vodafone” або “гроші з мобільного рахунку Lifecell”. Обираємо оператора та вводимо свій мобільний номер. Не забувайте про суму переказу.

Переказ коштів з Vodafone на карту

Я переказував 1000 гривень. Комісія у “Водафон” склала 80 гривень за послугу. При переказі у вас на мобільному рахунку повинно бути 1000+80+3 гривні. Тобто, 1083 гривні. Три гривні – мінімальний залишок на рахунку, якщо його немає, то платіж відхилять. До речі, “Лайф” бере комісію дещо меншу: з цієї суми буде не 80, а 70 гривень.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Максимальна сума переказу за один раз – 5000 гривень. Все просто і ясно. Комісія не маленька, але інших варіантів немає.

Як переказати гроші з Київстар на картку

Ця функція, здається недоступна. Я знайшов офіційну інформацію про те, що з 1 грудня 2022 року мобільний застосунок для переказу коштів на картку “Смарт-Гроші” припинив роботу. З мобільного рахунку на картки “ПриватБанк”, “Ощадбанк” та інші недоступний. Чи зміниться ситуація наразі невідомо.

Як варіант, можна перевести гроші з Київстару на Водафон чи Лайфселл. А вже звідти на картку. Але комісія у такому випадку вийде набагато більшою.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на Sweatcoin: покрокова інструкція
Наступний запис
Заробіток в інтернеті з виводом на карту
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *