Заробіток на Sweatcoin: покрокова інструкція

Заробіток на Sweatcoin

Як заробити гроші на Sweatcoin

Тренд Move to Earn (рухайтеся, щоб заробити) продовжує набирати популярності в світі. Ви ходите по своїх справах, гуляєте або ж здійснюєте пробіжку та отримуєте за це гроші. Звучить круто, правда? Поговоримо про заробіток на Sweatcoin.

Заробіток на Sweatcoin

Почнемо з простого. Sweatcoin – це мобільний додаток, який нараховує вам криптовалюту за те, що ви ходите. Його можна завантажити ТУТ. Програма безкоштовна.

За ходьбу ви отримуватимете бали та згодом зможете обміняти їх на криптовалюту (вивести монети Sweatcoin), пожертвувати на благодійність або ж отримати різні сертифікати на знижки.

Зазначу, що зараз починаю тестувати цей додаток. Згодом розповім, скільки зміг отримати монет, як їх вивести та продати. Щоб не пропустити цей матеріал підписуйтеся на мій телеграм-канал, на якому публікую всі найцікавіші матеріали про заробіток.

Гроші за ходьбу Sweatcoin

Додаток обіцяє платити 0,95 sweatcoin за кожні 1000 пройдених кроків. Якщо зареєструватися по цьому посиланню, то допоможете мені пришвидшити експеримент та отримати додаткові світкоіни. Вам не важко, а я бачитиму, що стараюсь недарма. Ви також можете запрошувати друзів у цей додаток та отримувати додаткову винагороду.

Є ліміт, це максимально 10 000 кроків за день. Це єдиний мінус.

Що можна придбати за Sweatcoin

Монети можна витратити одразу ж у додатку або вивести на криптогаманець та продати. Або накопичувати, а якщо з часом вистрелить як Біткоїн?

Щодо витрати світкоїнів у додатку, то їх можна обміняти на підписку Netflix, отримати купони на знижку в різних популярних магазинах, до прикладу Adidas чи Amazon.

Також у додатку доступний аукціон, в якому мона придбати дійсно дорогі речі. Серед них PlayStation або подарунковий білет IKEA. Це все теж перевірю та опишу. За скільки часу можна накопичити монети для реально цінного обміну.

Як заробити багато монет Sweatcoin

У додатку є можливість придбати преміум-акаунт та заробляти удвічі більше балів. Є місячна (5 доларів) та річна (25 доларів) підписка.

Щодо безкоштовного способу подвоїти монетки, то в додатку є щоденний бустер. Він дозволяє раз на день на 20 хвилин подвоїти нарахування sweatcoin. Користуйтеся цим, адже це метод збільшити кількість монет без жодних вкладень.

Також є щоденні завдання (3 перегляди реклами та один спін, який множить монети), за які я одразу ж отримав 4,03 Sweatcoin. Сума може різнитися, адже щоразу змінюється. Але старт є.

Які ризики заробітку на ходьбі

По-факту, якщо не купляти підписку, то ризики відсутні. Ви нічого не втрачаєте, а ходите і так щодня. Зароблені монети можна обміняти чи продати. На мою думку, Sweatcoin досить перспективний та вже має попит і хороший рейтинг. Але через скільки часу (років) ця монета “вистрелить” і чи це взагалі станеться нікому невідомо.

До речі, на момент написання матеріалу 1 світкоін коштував 0,33 грн. В обігу перебуває 8 млрд монет. Зараз ціна знизилася, адже у вересні 2022 року Sweatcoin коштував 3,38 грн за одну монету. Це була максимальна вартість.

Нагадаю, що тестую додаток. Чи дійсно все так просто, як обіцяють, і чи зможу вивести отримані монети, розповім вже зовсім скоро.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Хайп під ключ: що потрібно знати майбутнім адміністраторам
Наступний запис
Як перекинути гроші з мобільного рахунку на картку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *