Заробіток на мегого: перегляд фільмів та серіалів за гроші

Заробіток на мегого

У соціальних мережах з’являється чимало відео про те, що на перегляді фільмів та серіалів можна заробити гроші. Відео на цю тематику швидко набирають перегляди, відповідно, українці більше цікавляться таким способом заробітку. Зокрема, пропонують роботу з перегляду фільмів на мегого. Тема цього матеріалу – заробіток на мегого.

Заробіток на мегого

Отож, у Тік-Ток публікують багато відео з пропозицією почати заробляти на перегляді фільмі на популярному ресурсі MEGOGO. Пропонують перейти по посиланню в шапці профілю та почати заробляти.

Не починайте мріяти, що ви швидко заробите гроші, просто лежачи на дивані та переглядаючи фільми. Це черговий скам, розводняк від аферистів, які намагаються скористатися популярністю сервісу мегого та обдурити довірливих людей. І їм це вдається, адже в коментарях є чимало повідомлень від користувачів, які хочуть спробувати цей “спосіб заробітку”. Так, ви очікували явно не такий матеріал, а розповідь про “дієвий” спосіб заробітку. Але на своєму ресурсі я рекомендую лише особисто перевірені ресурси, які дійсно платять гроші. Якщо знаходжу обман, то попереджаю вас, щоб ви не натрапили на шахраїв.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Заробіток на мегого
Заробіток на мегого

Вакансії мегого

Зокрема, в інтернеті нібито з’явилася вакансія про роботу в мегого. У ній шукають “осіб у команду, які переглядатимуть фільми і серіали та отримуватимуть за це гроші”. За дистанційну роботу обіцяють платити 20 тисяч гривень.

Промоніторивши мережу оголошень з такою пропозицією я не знайшов. Ймовірно, шахраї вже видалили це. Також підозріло виглядав їхній сайт. Таке враження, що хтось створив трохи “криву” копію реального ресурсу мегого. Можна виокремити і низку помилок. Сайт не переклали досконало українською мовою. Там був розділ “о нас”, а також фрази типу “ми шукаємо людей, які писатимуть відгуки о фільмах”.

Зайшовши на офіційний сайт мегого можна виявити, що там з розділами все впорядку. Є вкладка про нас, а вакансії про перегляд фільмів немає. Скам викрито.

Чи реально заробити на перегляді фільмів

Рекомендую прочитати мою іншу новину “Сайти які платять за перегляд фільмів” та розставити всі крапки над “і”.

Заробити на такому заняття станом на кінець червня 2023 року НЕМОЖЛИВО. Не вірте шахраям, не реєструйтесь по невідомих посиланнях та тверезо оцінюйте ситуацію. Нікому не вигідно платити за те, що ви просто переглядатимете серіали або кіно.

Яка ж мета шахраїв, які пропонували роботу від імені мегого? На думку ЗМІ, вони могли переганяти трафік з тік-ток на власний сайт чи якийсь проєкт.

Особисто я вважаю, що це шахраї, які намагалися отримати дані банківських карток людей. Вам би дали переглянути кілька фільмів, а потім попросили б реквізити картки нібито для “виведення грошей”. Впевнений, що чимало людей без вагань могли б вказати CVV-код на звороті картки. Запам’ятайте, що цей код у жодному випадку не можна нікому називати! Будьте обережні та не станьте жертвою зловмисників.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на Alibaba: мій досвід замовлень
Наступний запис
Як заробити на опитуваннях: скільки гривень вивів у 2024 році
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Оля

  Как повернуть сретство

  1. Rostyslav Keverskiy

   це до мегого звертайтесь напряму, а не сюди) ми ж не їхні представники

 2. Марина

  Як повернути свої гроші

  1. Rostyslav Keverskiy

   пишіть в підтримку мегого. Ми жодного стосунку до цієї компанії не маємо