Заробіток на опитуваннях: скільки я заробив за місяць

Опитування за гроші. Про цей спосіб заробітку чув практично кожен. Тестую заробіток на опитуваннях та ділюся своїм результатом. У матеріалі ви дізнаєтеся, скільки я зумів заробити на опитуваннях за місяць.

Заробіток на опитуваннях

Отож, промоніторивши простори інтернету я з’ясував, що в Україні фактично немає ресурсів, які платять гроші за проходження опитувань. Спробував кілька, не заробив нічого, адже завдань просто не було.

Далі я натрапив на сайт Opinion. Це у жодному випадку не реклама, я ділюся з вами власним досвідом та результатами. Інтерфейс ресурсу простий та зрозумілий. За опитування платять від 0,50 копійок до 18-20 гривень. На проходження одного максимум потрібно 15 хвилин. Зазвичай, кількох хвилин цілком достатньо. Нарахування відбувається у балах, але про це і про вивід коштів згодом.

Перший заробіток на опитуваннях

Зареєструвався на сайті я у лютому, але через брак часу та відключення світла я туди фактично не заходив. Рахуємо дохід суто за березень. Згодом покажу заробіток за квітень-травень. Якщо вам це цікаво, то підписуйтеся на мій телеграм-канал. Там публікую всі нові матеріали.

Загалом у березні опитувань конкретно для мене було дуже мало. Можливо, моя анкета ресурс не зацікавила. Тому я одразу визначив для себе, що спробую заробити залученням рефералів. Коли людина реєструвалася по моєму посиланню та проходила опитування, мені нараховували 150 балів. Це = 15 гривень. Вже на початку березня я заробив перші гроші. У перший місяць весни особисто я пройшов 6 опитувань. За це отримав 26 гривень (260 балів). Не густо, правда? Але далі найцікавіше. Люди реєструвалися по моєму реферальному посиланню. Опитування пройшли 34 людини. Мені нарахували 5 100 балів (по 150 за кожного). Якщо перевести на гривні, то виходить 510 грн пасивного доходу. Плюс 26 грн, які сам заробив, то в сумі 536 гривень. Сума досить таки непогана, як для першого місяця старту. Далі заробив ще більше, але про це вже в інших матеріалах.

Якщо вам сподобався матеріал, то зареєструйтесь на Opinion по моєму посиланню. Дякую. Це допоможе розвивати сайт та ділитися з вами цікавою та унікальною інформацією.

Заробіток на опитуваннях
Заробіток на опитуваннях

 Вивід грошей

Знайшов чимало негативних відгуків, в яких люди стверджували, що їм нічого не заплатили. Однак ніхто з них докази (скріншоти) не надав. Вирішив пробувати на власний страх та ризик.

Як з’ясувалося, під час війни працює лише вивід грошей на мобільний телефон. Мінімальна сума – 50 гривень (500 балів). Подав заявку та через кілька днів отримав гроші на рахунок. До речі, згодом з’ясував, що кошти з мобільного номера можна перекинути на свою банківську картку. За 400 грн беруть комісію орієнтовно 20-22 грн. Перекидав з Водафону. Якщо цікаво як, то напишіть в коментарі.

Пробувати цей спосіб заробітку чи ні вирішувати вам. Але якщо маєте трохи вільного часу, то чому б не ризикнути? Велику суму не отримаєте, однак деякі свої витрати цілком зможете покрити.

Корисні матеріали:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Кава на виніс: як відкрити бізнес та скільки можна заробити
Наступний запис
Як відкрити зоомагазин швидко та дешево: корисні поради
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Сергій

    Зоомагазини з широким асортиментом, які займають від 20 до 70 кв. метрів. Тут продаються специфічні товари для тварин, ветеринарна продукція, преміумкорми.

    1. Rostyslav Keverskiy

      тут ніби матеріал про опитування) якщо цікавить реклама, то звертайтеся