Заробіток на опитуваннях: скільки я заробив за місяць

Опитування за гроші. Про цей спосіб заробітку чув практично кожен. Тестую заробіток на опитуваннях та ділюся своїм результатом. У матеріалі ви дізнаєтеся, скільки я зумів заробити на опитуваннях за місяць.

Заробіток на опитуваннях

Отож, промоніторивши простори інтернету я з’ясував, що в Україні фактично немає ресурсів, які платять гроші за проходження опитувань. Спробував кілька, не заробив нічого, адже завдань просто не було.

Далі я натрапив на сайт Opinion. Це у жодному випадку не реклама, я ділюся з вами власним досвідом та результатами. Інтерфейс ресурсу простий та зрозумілий. За опитування платять від 0,50 копійок до 18-20 гривень. На проходження одного максимум потрібно 15 хвилин. Зазвичай, кількох хвилин цілком достатньо. Нарахування відбувається у балах, але про це і про вивід коштів згодом.

Перший заробіток на опитуваннях

Зареєструвався на сайті я у лютому, але через брак часу та відключення світла я туди фактично не заходив. Рахуємо дохід суто за березень. Згодом покажу заробіток за квітень-травень. Якщо вам це цікаво, то підписуйтеся на мій телеграм-канал. Там публікую всі нові матеріали.

Загалом у березні опитувань конкретно для мене було дуже мало. Можливо, моя анкета ресурс не зацікавила. Тому я одразу визначив для себе, що спробую заробити залученням рефералів. Коли людина реєструвалася по моєму посиланню та проходила опитування, мені нараховували 150 балів. Це = 15 гривень. Вже на початку березня я заробив перші гроші. У перший місяць весни особисто я пройшов 6 опитувань. За це отримав 26 гривень (260 балів). Не густо, правда? Але далі найцікавіше. Люди реєструвалися по моєму реферальному посиланню. Опитування пройшли 34 людини. Мені нарахували 5 100 балів (по 150 за кожного). Якщо перевести на гривні, то виходить 510 грн пасивного доходу. Плюс 26 грн, які сам заробив, то в сумі 536 гривень. Сума досить таки непогана, як для першого місяця старту. Далі заробив ще більше, але про це вже в інших матеріалах.

Якщо вам сподобався матеріал, то зареєструйтесь на Opinion по моєму посиланню. Дякую. Це допоможе розвивати сайт та ділитися з вами цікавою та унікальною інформацією.

Заробіток на опитуваннях
Заробіток на опитуваннях

 Вивід грошей

Знайшов чимало негативних відгуків, в яких люди стверджували, що їм нічого не заплатили. Однак ніхто з них докази (скріншоти) не надав. Вирішив пробувати на власний страх та ризик.

Як з’ясувалося, під час війни працює лише вивід грошей на мобільний телефон. Мінімальна сума – 50 гривень (500 балів). Подав заявку та через кілька днів отримав гроші на рахунок. До речі, згодом з’ясував, що кошти з мобільного номера можна перекинути на свою банківську картку. За 400 грн беруть комісію орієнтовно 20-22 грн. Перекидав з Водафону. Якщо цікаво як, то напишіть в коментарі.

Пробувати цей спосіб заробітку чи ні вирішувати вам. Але якщо маєте трохи вільного часу, то чому б не ризикнути? Велику суму не отримаєте, однак деякі свої витрати цілком зможете покрити.

Корисні матеріали:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Швидкий заробіток в інтернеті: чи реально отримати «легкі» гроші
Наступний запис
Як відкрити зоомагазин швидко та дешево: корисні поради
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *