Заробіток на завданнях в телеграмі

Заробіток на завданнях в телеграмі

Боти для заробітку в телеграмі

Дедалі частіше українці вводять в пошук запит “заробіток на завданнях в телеграмі”. Вирішив дещо детальніше дослідити цю тему. В матеріалі розберемось, чи дійсно реально заробити в ТГ, виконуючи дрібні завдання.

Заробіток на завданнях в телеграмі

Вирішив оглянути основні боти, які активно піарять в інтернеті власники різноманітних сайтів з України.

Які завдання можна виконувати в телеграмі:

  • підписки на канали (обіцяють платити 20-25 копійок за підписку);
  • інвестувати в ігрових персонажів;
  • переглядати рекламні дописи (2-3 копійки за один);
  • запрошувати користувачів через реферальні посилання (5-10 % від заробітку людини, яка зареєструється та виконуватиме завдання);
  • видобувати криптовалюту.

Погодьтеся, суми надзвичайно низькі. Ще раніше оглядав сайти для заробітку на завданнях, наприкінці матеріалу додам посилання на ці новинки.

Виконуючи різні завдання в телеграмі на великий заробіток розраховувати навіть не варто. Якщо використовувати хоча б десять ботів, то за день може і вдасться заробити 20-30 гривень. Не більше. Я б на це час не витрачав, адже працювати за копійки це даремна трата часу. Але заради цікавості перевірив кілька ботів.

Варто знати, що десь 80-90 % ботів (або й більше), які пропонують виконувати завдання, не виплачують зароблені кошти. Це з особистого спостереження та моніторинку. Якщо пропонують вигідні умови, високий заробіток та тисячі гривень заробітку, то з упевненістю 100 % можна стверджувати, що це шахраї.

Бот для заробітку Bux UA

Верифікував номер телефону та натиснув заробляти. Те, що пропонують, негативно вразило.

Український бот пропонує виконувати такі завдання:

  • підписуватися на інші канали (0,4 грн за завдання);
  • дивитися пости (0,03 грн за пост);
  • переходити в боти (0,2 грн);
  • приєднуватися до груп (0,4 грн).

Загалом доступно близько ста завдань (так пишуть). Але на ділі не заробив нічого, адже за кілька завдань нічого не нарахували. Також постійно пропонували підписатися на партнерів.

Висновок: не рекомендую. Виглядає як ненадійний бот, мета якого залучити підписників для спонсорів та заробити на цьому гроші, розводячи людей. Моя суб’єктивна думка.

Як нараховуються гроші незрозуміло, адже перевірка виконання завдання не відбувається. Мутно і дивно. Даремна трата часу.

Заробіток на завданнях (zarogatokmonn)

Аналогічна ситуація, як і з першим ботом. Підпишіться на купу партнерів і тоді отримаєте змогу заробляти. Список необхідних підписок великий. Інтерфейс майже такий самий як в Bux UA. Перевіряти бажання відпало, теж сумнівний бот.

Бот Лісовий заробіток

Ще один телеграм-бот, який працює за аналогічною схемою. Підпишіться на партнерів і тоді заробляйте. Одним словом, чергова афера.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

Таких ботів перевірив більше десяти. На жоден адекватний не натрапив. Сенсу продовжувати не бачу, тому не витрачайте свій час на такі боти. Краще вивчайте різні перспективні напрямки для онлайн заробітку. Йдеться про дизайн, створення сайтів, написання текстів і так далі. Користі з цього буде більше. І заробіток дуже гідний, а не копійки, як пропонують в ботах.

Боти для заробітку, які не варто використовувати

Тепер кілька слів про боти, які піарять УКРАЇНСЬКІ сайти. І це просто ганьба. У жодному разі не переходьте на них та не використовуйте.

Бот CashWorld. Пропонують брати участь в іграх, переглядати новини, підписуватися на інших користувачів. Звучить стандартно. Як з’ясувалося, це російський бот. Як і всі далі в списку. Отож, однозначно не рекомендую навіть перевіряти це творіння окупантів. Викреслюємо зі списку одразу. Рухаємося далі.

AffBot. Ще одне розчарування. Здогадайтеся, що? Вірно, ще один телеграм-бот росіян. А список з цими ботами оприлюднив один досить розкручений сайт нашої країни…Мінус ще один.

І таких ботів було багато, десятки. Ось перелік, щоб ви навіть не пробували там авторизовуватись, адже ще й дані вкрасти можуть. Таких ботів у Телеграмі є дуже багато. Бачите російську мову, одразу ж блокуйте бот. З вірогідністю 90 % він виявиться російським.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток 1000 гривень в день: 4 цікаві способи
Наступний запис
Заробіток на Alibaba: мій досвід замовлень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *