Перегляд відео за гроші: тестую 5 сайтів

Перегляд відео за гроші

Перегляд відео за гроші

Заробляти кошти, нічого при цьому не роблячи, це мрія багатьох людей. Розгляну перегляд відео за гроші. За що і скільки платять, які сайти для такого заробітку існують і чи можна дійсно заробити.

Сайти, які пропонують перегляд відео за гроші

Розгляну такі ресурси:

  1. Swagbucks;
  2. InboxPounds;
  3. Slicethepie;
  4. Earnably;
  5. SuccessBux.

До речі, побачив опис всіх цих ресурсів на одному українському сайті. Ресурс активно “вихваляв” ці застосунки, нагоошуючи, що це “легкі гроші” і варто спробувати. Чесно, у мене такі заяви викликають лише сміх. Чому? Дізнаєтеся далі.

Swagbucks

Сайт пропонує проходити опитування, переглядати відео та здійснювати інші прості завдання в інтернеті. Жодних легких грошей на цьому ресурсі я не побачив. Щоб заробити хоча б кілька доларів необхідно присвятити не один місяць в сподіванні отримати такі бажані завдання та гроші за них.

Щоб вивести гроші треба заробити мінімум 10 $. Це 1000 балів на сайті. Щоб ви розуміли, за відповідь на одне опитування мені нарахували лише 5 балів. І за тиждень було лише два опитування. Варто на це витрачати свій час? Ні. Можливо, запрошення рефералів принесе більший прибуток, але дуже сумнівно. Рухаємося далі.

InboxPounds

Ще один колєга, який працює так само як Swagbucks. Переглядайте відео і проходьте опитування, щоб заробити кілька копійок.

Основний недолік – сайт не працює без VPN. Навіть якщо підключитися з іншої країни, то завдань отримуватимете надзвичайно мало. Такі ресурси приносять дохід своїм власникам, але аж ніяк не людям, які вірять в заробіток на перегляді відео.

Slicethepie

Необхідно прослуховувати музику та переглядати відео. Серед яких телешоу, кліпи та трейлери до фільмів. Також варто залишати відгуки. За це нараховуватимуть кілька центів.

Виведення на PayPal – від 10 доларів. Перевіряти сайт не став, адже він також не працює без VPN. А ставити впн це діло непотрібне, адже завдань фактично не буде, якщо використовувати цю схему. Ще один жирний мінус. Поки три сайти і жоден з них не рекомендую використовувати.

Earnably

Що-що, а про цей сайт я можу сказати дуже багато. Тестував його, щоб написати окремий матеріал. І як ви гадаєте, які результати? Плачевні.

Ресурс переконує, що платить гроші за перегляд відео на сайтах партнерів. Щоб заробити бали (кредити) необхідно переглянути кілька роликів. Далі зароблене нарахують на баланс партнера і звідти бали необхідно конвертувати знову на Earnably. Надзвичайно незручна схема.

Отож, перейшов до кількох партнерів та дивився на 2-3 сайтах відео по 20 хвилин. Після перегляду оновлюю статистику і бачу, що за жодне відео обіцяних кредитів так і не нарахували. Не з’явилися бали і через декілька днів. Мене просто обдурили і не виконали обіцяне. Закрив сайт і більше до нього ніколи не повертатимусь. Вам також не раджу.

SuccessBux – перегляд відео за гроші

Слухайте радіо, відповідайте на опитування, переглядайте рекламу та запрошуйте друзів. За це нібито платитимуть. Єдиний плюс – мінімальна сума для виводу складає лише 1 $. Кошти можна отримати лише на PayPal.

Сайт нараховує гроші, але суми надзвичайно маленькі.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Кожне відео, яке ви відкриваєте, потребуватиме натискання зображень. Це не пасивний спосіб заробітку. Він не зробить вас багатими, адже доведеться витратити цілий день, щоб отримати лише 1–2 $. За кожну переглянуту рекламу ресурс платить вам 0,001 $. Це дуже мало. Але з плюсів – людям дійсно вдається виводити кошти. Це єдиний сайт зі списку, на якому можна накопичити суму для виводу. Але витрачений час того не вартує, тому не варто пробувати.

Перегляд відео за гроші це провальний вибір. Знайдіть нормальну роботу в інтернеті або офлайн і не принижуйте себе, намагаючись заробити копійки. Розвивайтесь, вивчайте нові напрямки, прибуткові професії. Починайте заробляти, а не шукати халяви. Так не буває.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Аірдроп Pixelverse (Pixel Tap) на 30 000 $: як взяти участь
Наступний запис
HOT Wallet: як заробити в чат-боті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *