Заробіток на перегляді мемів: скільки можна заробити

Заробіток на перегляді мемів

Заробіток на перегляді мемів

Отримувати гроші, просто переглядаючи різні меми, бажана робота для багатьох. Але чи дійсно варто приділяти цьому увагу і чи існує заробіток на перегляді мемів? Розбираюсь в матеріалі.

Заробіток на перегляді мемів без вкладень

В інтернеті активно піарять додаток для смартфонів Yepp. Сервіс нібито виплачує кошти в криптовалюті за те, що ви переглядаєте чужі меми, ставите вподобайки. Також можна створювати власні смішні картинки чи відео й отримувати кошти за перегляди.

Звучить цікаво, але за що нараховують кошти?

У застосунку є дуже багато вбудованої реклами. Розробники вирішили зацікавити користувачів та ділитися частиною прибутку. Це вірне рішення, адже такі дії суттєво підвищили трафік і популярність Yepp.

Скільки можна заробити за перегляд мемів

  • 1,5 $ за проведення в додатку мінімум 90 хвилин (не перевіряв, так кажуть. Особисто я не вірю, може 0,15 $);
  • 0,3 $ за приведення реферала;
  • 0,002 $ якщо ваш мем переглянуть 100 осіб.

До речі, в Україні додаток працює виключно з VPN. І то потрібно тестувати різні, щоб завантажити та нарешті почати використовувати застосунок. Підходять не всі VPN.

Мінімальна сума для виведення складає 10 доларів. Кошти виплачують виключно на криптовалютний гаманець. Вже з нього зароблене можна перекинути на банківську картку чи обміняти на іншу криптовалюту.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Заробити ці 10 вічнозелених буде надзвичайно складно. Завдань не так багато, як і реклами. Не факт, чи навіть за місяць зможете накопичити потрібну для виводу суму.

Найкраще приводити рефералів та заробляти суто на цьому. Але винагорода 0,3 $ за запрошену людину це мізер. Я б таким займатися не став і вам не раджу. Додаток – мильна бульбашка, яка швидко здується. І витрачений час не вартує кількох зароблених доларів. Краще пробувати себе в іншому напрямку. А чим саме ще зайнятися читайте на моєму сайті та дізнавайтеся щось нове.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток в інтернеті вдома: 6 прибуткових ідей
Наступний запис
Заробіток на сайті: як швидко почати заробляти
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *