Дропшипінг для новачків: заробляємо без вкладень

Дропшипінг для новачків

Як працює дропшипінг

Продавати товар, не маючи його в наявності фізично – простий спосіб заробітку. Поговоримо про дропшипінг для новачків. Це можливість заробити великі гроші без жодних вкладень. 

Дропшипер виступає посередником між продавцем та покупцем. Основне завдання – знайти якомога більше покупців. Ви отримаєте оптові ціни на товари та зможете встановити власну націнку.

Дропшипінг для новачків

Вам потрібно знайти клієнта, який хоче замовити товар. Беремо передоплату або ж приймаємо замовлення з оплатою при отриманні.

Далі пишемо постачальнику та передаємо дані клієнта. Якщо кошти отримали наперед, то перераховуємо вартість товару виробнику, а прибуток залишаємо собі. Постачальник обробляє замовлення та надсилає його замовнику. Ось і все. Мінімум дій та швидкий заробіток.

Важливо обрати конкретну нішу та визначитися з постачальниками. Створюємо у соцмережах бізнес-сторінку або ж сайт та завантажуємо товар. Краще виділити гроші на рекламу, адже зараз без неї ніяк. Ви ж не хочете довго чекати на перших клієнтів, правда?

Скільки можна заробити на дропшипінгу

До прикладу, оптова вартість годинника для дропшипера становить 200 гривень. Ви аналізуєте ціни конкурентів та встановлюєте свою націнку +200 гривень. Товар виставляєте в інтернет за ціною 400 гривень. Коли покупець замовляє годинник, то 200 гривень ви перераховуєте постачальнику, а іншу половину (маржу) залишаєте собі.

Дропшипінг плюси і мінуси

Розпочнемо з плюсів. Товар закуповувати не потрібно. Якщо у вас не вийде на цьому заробляти, то жодних фінансових втрат не буде. Але ви зможете, вірте у себе!

Жодних приміщень та складів. Не потрібно ходити на пошту та надсилати товар, це робить постачальник.

За схемою «дропшипінг» готові працювати дуже багато виробників та постачальників. Знайти товари для продажу легко. Не забувайте ознайомлюватися з пропозиціями якомога більшої кількості постачальників, щоб обрати найвигідніші.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Тепер поговоримо про мінуси.Серед хороших постачальників також можуть виявитися і недобросовісні. На тест та оцінку дропшипер отримає добрий товар, а клієнту виробник надішле неякісний.

Ще один мінус – важко контролювати етапи взаємодії з клієнтами. Якщо щось буде не так, то у кінцевому результаті винним залишитеся Ви.

Післяоплата. Якщо клієнт замовить товар з післяоплатою та не забере його, то витрати за доставку доведеться оплачувати вам.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Бізнес під час війни: варіант, який приносить гроші
Наступний запис
Notcoin заробіток на рефералах: скільки монет можна отримати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *