Що таке виконавче провадження?

Єдиний реєстр виконавчих проваджень: яку інформацію можна отримати YouControl

Автоматизований реєстр виконавчих проваджень є системою електронних даних, яка надає можливість зручного використання та оптимізованої роботи. Він містить рішення, що підлягають виконанню відповідно до вироків суду та інших органів влади, згідно з процедурою, встановленою для виконавчого провадження. Отримати більше інформації на тему можна перейшовши за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/reiestr-vykonavchykh-provadzhen/.

Єдиний реєстр виконавчих проваджень: яку інформацію можна отримати?

Автоматизована система виконавчих проваджень пропонує різні можливості для роботи та доступу до виконавчого провадження. Щоб скористатися цією системою, вам потрібно перейти на офіційний веб-сайт, який доступний за наступним посиланням: https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

Для загального режиму роботи вам необхідно вибрати тип боржника – фізична особа або юридична особа. Після цього вам потрібно заповнити обов’язкові поля, такі як дата народження, прізвище, ім'я та по батькові для фізичних осіб, або ввести назву підприємства та код ЄДРПОУ для юридичних осіб. Крім того, завжди є можливість звернутися за вказаним телефоном виконавчого провадження, щоб дізнатися про його поточний статус.

Додатково ця платформа також надає доступ сторін до виконавчого провадження з наступною інформацією:

  • деталі про те, хто ініціював виконавче провадження і який виконавець займається його виконанням;
  • інформація про проведені дії державного виконавця;
  • поточний стан та статус виконавчого провадження.

Крім того, ви можете ознайомитися з рішеннями, прийнятими державним виконавцем, і знайти необхідні резолюції виконавчого провадження та іншу корисну інформацію.

Як знайти постанову виконавчого провадження?

Виконавчий реєстр держави пропонує безкоштовний та необмежений доступ до своїх функцій, завдяки чому ви можете швидко виконати пошук виконавчого провадження. Вам не потрібно проходити процес реєстрації, і вся надана інформація завжди актуальна на момент вашого запиту.

Якщо вам потрібен доступ до конкретного виконавчого провадження, вам знадобиться ідентифікатор доступу та порядковий номер цього провадження. Ідентифікатор доступу та номер знаходяться в постанові, що створюється під час відкриття виконавчого провадження. Важливо зауважити, що ідентифікатор доступу містить спеціальний код, що складається з комбінації 12 цифр і літер.

Інші матеріали про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Прибуткові бізнес-ідеї для села: про них ви ще не чули!
Наступний запис
Скільки можна заробити в таксі за день
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *