Як купити криптовалюту, якщо потрібно швидко та вигідно?

Як купити криптовалюту, якщо потрібно швидко та вигідно?

Визначившись із проєктом, який може злетіти у ціні, наступний крок – купити криптовалюту в Україні для подальшої реалізації стратегії. Ринок пропонує достатньо способів, щоб придбати крипту для потрібних вам цілей. Рекомендується вибирати ті методи, які на практиці довели свою надійність та дієвість. Ціна криптовалюти – те, що приваблює в цю сферу багатьох шахраїв. Тому важливо відповідально підходити до вибору майданчика для придбання цифрових монет.

Криптовалютні біржі

На криптобіржах операції з криптоактивами здійснюються через книгу ордерів, де одні користувачі виставляють пропозиції по крипті за одну вартість, а інші – купують її. Крім покупки криптовалюти в Україні на таких майданчиках можна зберігати її та виводити на зовнішні гаманці. Серед українців найбільший попит мають такі біржі: WhiteBIT, Binance, KUNA, Huobi. Процес роботи з криптоплатформами виглядає так:

  • Реєстрація на такій біржі, яка підтримує гривню та ту криптовалюту, з якою ви хочете проводити операції.
  • Поповнення балансу з картки або платіжної системи. Для початку потрібно підтвердити свою особистість, надавши паспортні дані.
  • Перехід у розділ купівлі та обмін цифрових валют з фіатом.
  • При необхідності – виведення криптоактивів із гаманця через відповідний розділ.

Криптобіржі затребувані через те, що вони надають доступ до широкого функціоналу. На цих майданчиках ви можете відстежувати курс криптовалюти, оскільки він змінюється в режимі реального часу та відображає найактуальніші дані. Окрім активних торгів, користувачам запропоновано інструменти пасивного заробітку. Наприклад, для цього може використовуватися криптодепозит, який ідеально підійде всім, хто не планує витрачати свої фінанси найближчим часом.

P2P-платформи та обмінники

P2P – це ще один варіант, як купити криптовалюту. P2P-угоди привабливі тим, що за їх допомогою можна обійти обмеження, встановлені НБУ. Це пов’язано з тим, що всі операції виконуються безпосередньо між користувачами з переказами на гаманці та карти приватних осіб. Головні умови для початку – реєстрація та верифікація на біржі, після чого автоматично створюються гаманці для популярних монет.

Якщо вам потрібно швидко зробити обмін та в цей момент на криптовалюту ціна вас не турбує, то можна розглянути онлайн-обмінники. Їхній формат роботи збігається з традиційними обмінними пунктами. На сайті ви можете ознайомитися з доступними парами та актуальним курсом крипти. В українській спільноті спостерігається попит на наступні обмінники: Coin 24, Changelly, Changeit. На онлайн-ресурсі ви можете ввести суму у гривнях, щоб побачити, скільки криптомонет ви отримаєте натомість. Купити криптовалюту у такий спосіб можна без верифікації, що спрощує процес.

Корисні посилання про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Додатковий заробіток під час війни: 500-3000 грн за день
Наступний запис
Опитування за гроші: тестую ресурс ySense
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *