Скільки коштує відкрити електрозаправку: дешевий бізнес майбутнього

Скільки коштує відкрити електрозаправку, електрозаправка, заправка для електромобіля

З кожним роком на вулицях України стає дедалі більше автомобілів, які їздять на електриці. Впевнений, кожен з вас це помітив. Поговоримо про те, скільки коштує відкрити електрозаправку.

Скільки коштує відкрити електрозаправку

Без перебільшень, електрозаправки– це бізнес майбутнього. Якщо колись всі знали лише “Теслу”, то зараз фактично всі всесвітньовідомі бренди мають власні “електрички”, які користуються просто божевільним попитом. Тепер електромобілі здатні проїжджати на одному заряді 400-500 кілометрів (преміумні авто). Саме тому українці купують їх все активніше і активніше.

Зарядні станції для електромобілів

Поки в Україні є не надто багато зарядок, на яких можна зарядити автомобіль. Поступово ситуація покращується, адже бізнес “вшарив”, що це прибутково, тому нові такі заправки стрімко з’являються. У майбутньому ця ніша буде заповнена набагато більше. Тому зараз досить хороший час, щоб розпочати таку справу. Лише невідомо, якою буде ситуація з електрикою восени та взимку.

Які типи обладнання для електрозаправок бувають

Краще встановити на власній міні-АЗС зарядні станції кількох типів. Перший тип – це звичайні зарядки 10-30 кВт. Повністю зарядити авто можна за 2-3 години. Також встановить Supercharger 20-40 кВт. На повну зарядку знадобиться від 20 хвилин до 1,5 год. Все у залежності від авто та ємності акумулятора.

Обираємо місце для електро АЗС

Ключ до успіху це місце з великим автомобільним трафіком та відсутність поруч інших електрозаправних станцій. У пріоритеті – офісні будівлі, торгові центри, парки відпочинку чи розваг, великі магазини. Людям повинно бути вигідно та комфортно залишити авто на електрозаправці. Поки автівка заряджається, вони встигнуть перекусити, зробити покупки чи попрацювати або ж відпочити. Перелічені місця явно в плюсі. Ніхто не захоче заряджатися в локації, поблизу якої нічого немає. Просте сидіння в машині це даремна трата часу.

Де купити обладнання

З обладнанням жодних проблем немає. Існують як вітчизняні, так і закордонні виробники. У цьому питанні гугл в допомогу. Кілька кліків і побачите всі можливі варіант. Пораджу ставити в одному місці кілька різновидів заправних станцій, адже кожна марка електроавто має різні типи з’єднань. Саме тому на одній локації доцільно встановити якомога більше різних видів з’єднань, щоб обслуговувати всі машини.

Вартість відкриття електрозаправки

Основні витрати у цьому бізнесі – придбання обладнання. Згідно з даними аналітиків, вартість встановлення трьох терміналів для електрозаправки складає орієнтовно 300 тисяч гривень. Оренда місця 8-20 тис. гривень у залежності від обраної локації.

Знадобиться системи відеоспостереження (5-7 тисяч), платіжний термінал (5-6 тис.), спеціалізоване програмне забезпечення (11 000) та оргтехніка й устаткування для віддаленого офісу (+- 15-18 тисяч).

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Загальні витрати складають 300-400 тисяч гривень.

Також щомісячно доведеться платити за послуги охорони (6 тисяч), електрика (12 тис.). Знадобиться і фахівець контактного центру. Це ще 12 тисяч гривень.

Рентабельність електрозаправки

На рентабельність впливає кілька факторів – вартість спожитої електроенергії та супутні витрати. З урахуванням витрат наразі в Україні середній “чистий” заробіток електрозаправок на місяць складає 15-20 тисяч гривень, а валовий оборот – в районі 60 тисяч. Окупиться відкриття бізнесу за 3-3,5 роки.

Варто знати, що на момент написання статті ситуація та ціни на електрику могли змінитися.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Хочу стати ріелтором: з чого розпочати кар’єру
Наступний запис
Прибуткові бізнес-ідеї для села: про них ви ще не чули!
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *