Cash For Steps: огляд додатку, який платить за кроки

Додаток Cash for Steps стає все популярнішим серед користувачів IOS, адже він дозволяє заробляти гроші, просто ходячи. Ця платформа стимулює активний спосіб життя, нагороджуючи користувачів за кроки. Відстежуючи вашу фізичну активність, додаток дозволяє заробляти бали, які можна обмінювати на реальні гроші. Сьогодні ми поговоримо про можливості заробітку, проаналізуємо відгуки користувачів та доступність додатку в Україні. 

Що таке Cash for Steps і що він пропонує?

Cash For Steps — це мобільний додаток (доступний лише для iOS пристроїв), який платить гроші за кроки. Користувачі можуть заробляти бали, які потім можна обміняти на подарункові картки, або вивести готівкою. Основна ідея полягає в заохоченні активного способу життя та регулярної фізичної активності через гейміфікацію та матеріальні винагороди. Подібні концепції вже існували раніше, і багато розробників пропонували схожі рішення (я вже писав про схожий популярний проект від Sweatcoin). Погодьтеся, такий спосіб отримувати нагороди звучить досить круто. Хоча, на мою думку, є значно простіші та більш прибуткові  варіанти. Наприклад, як зазначає редакція zarobitok.online, ви можете отримати гроші за реєстрацію в банку на власну карту за лічені хвилини. Проте не будемо робити поспішних висновків. 

Способи заробітку, котрі пропонує Cash for Steps

Ходьба

Основним, проте не єдиним способом заробітку на Cash for Steps є ходьба. Після реєстрації в додатку необхідно дозволити йому відстежувати ваше місцезнаходження. Далі налаштуйте спосіб підрахунку кроків: синхронізуйте дані з телефону, або фітнес браслета (якщо він у вас є). Після цього програма автоматично підраховуватиме ваші кроки. 

Досягнення

Першим способом для отримання нагород є ваші досягнення. Наприклад, якщо ви зробите 8000 кроків за один день, ви можете розблокувати відповідне досягнення. За виконані цілі ви отримаєте по 1000 балів. 

Розіграш

Другий спосіб – щоденний розіграш. Щоб взяти участь, потрібно потрапити до топ-500 учасників за кількістю кроків на день. Cash for Steps обирає 50 випадкових учасників з топ-500, і вони отримують додаткових 1$ винагороди на свій баланс. 

Платні опитування

Час від часу додаток також пропонує короткі опитування. Вони не такі довгі і складні, як на спеціалізованих ресурсах, проте і нагорода за них лише 50 балів.  

Скільки можна заробити, як отримати виплату?

За кожне 5-ти зіркове досягнення вам нараховують 1 долар США. Хоч це може звучати заманливо, для їх досягнення потрібно досить багато часу.  Також слід зазначити: з часом можливості для отримання таких досягнень обмежуються, тому основними джерелами доходу в додатку стають платні опитування та участь у щоденній лотереї. Таким чином, потенціал заробітку від Cash for Steps досить низький. Виходячи з цього, програми для фітнесу не є найкращим способом заробітку. 

Для отримання виплати можна використовувати платіжну систему PayPal або через подарункові картки. Мінімальна сума для виведення становить 10 доларів. 

Чи доступний додаток Cash for Steps в Україні?

Хоч додаток не зазначає конкретних країн, в котрих він працює, схоже в Україні він не підтримується. На даний момент Cash for Steps можна завантажити у США, Великобританії, Канаді та деяких інших європейських країнах. Вимогою для реєстрації є вік від 17 років.

Відгуки користувачів

Відгуки користувачів про додаток переважно позитивні. Це підтверджує його досить високий рейтинг на App Store. 

Як бачимо Cash for Steps набрав 4.4 бали з 5-ти можливих на основі 2.5 тисяч відгуків. Проте трохи насторожує відсутність (або швидше мала кількість) свіжих відгуків від користувачів. 

Підсумуємо

Описаний застосунок — це більшою мірою фітнес-додаток, аніж інструмент для потенційного заробітку. За досягнення кожної цілі вам нараховують 1000 балів (вони рівні 1 долару). Також тут можна проходити короткі опитування (за кожне дають 5 центів). Існує досить багато схожих альтернатив, проте потрібно розуміти, що великих грошей тут точно не заробиш. На жаль, станом на червень 2024 року, він не працює в Україні.

Переваги:

  • Пропонує виплату готівкою;
  • Може мотивувати вас бути фізично активними.

Недоліки:

  • Обмежені можливості заробітку;
  • Низькі винагороди;
  • Багато відеореклами в додатку;
  • Не працює в Україні.
Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Прибуткові способи заробітку в інтернеті: прибуткові ідеї
Наступний запис
Опт шкіряних сумок та аксесуарів від виробника
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *