Заробіток для підлітків: ідеї як заробити школяру чи студенту

Заробіток для підлітків

Юний вік – це не лише розваги, навчання та відпочинок, але і перші гроші. Багатьом вони даються непросто, хтось задумується над тим, де можна заробити. Розглянемо кілька ідей про заробіток для підлітків.

Заробіток для підлітків

Наближається літо. А це означає, що закінчується навчання та розпочинаються довгоочікувані для учнів чи студентів літні канікули. Хтось кілька місяців відпочиватиме, а хтось – зароблятиме перші гроші. На яку роботу розраховувати та чим зайнятися далі у матеріалі.

Законодавство України дозволяє приймати на роботу дітей віком від 14 років. Для цього необхідно мати дозвіл батьків. Обов’язкова вимога – ви повинні виконувати легку роботу, яка не завдасть шкоди здоров’ю.

Для дітей віком 14-15 років максимальна тривалість робочого тижня може становити 24 години. Для підлітків віком 16-17 років – 36 годин.

Вигул тварин

Якщо ви любите тварин та добре з ними ладнаєте, то можна шукати вакансії «вигул тварин». Або ж опублікуйте своє оголошення на різноманітних безкоштовних ресурсах. Заробіток буде невеликий, однак для додаткового доходу підлітку цілком підійде. Чимало людей не мають часу для вигулу своїх тварин, тому з радістю наймають підлітків. Головне – викликати довіру та бути відповідальним. Від себе раджу неповнолітнім не братися за собак, які потужніші за вас, відповідальність надто велика.

Читайте більше цікавих матеріалів у нашому телеграмі.

Промоутер

Роздача листівок та розклеювання оголошень – це вічна тема. Платять погодинно, а працювати можна у будь-який зручний для вас час. Головне не натрапити на аферистів, які нічого не заплатять. Краще домовлятися на щоденну оплату. Роздали чи розклеїли листівки – отримали гроші. Ризики мінімальні. Роботодавці контролюють виконання завдання, тому в жодному разі не викидайте листівки та не роздавайте їх великими «купами» в одні руки. За літній період можна заробити непогану (як для підлітка) суму. Якщо сподобається, то далі можна працювати після уроків чи пар.

Заробіток для підлітків в інтернеті

Це така досить хитка ідея, оскільки на виконанні банальних завдань типу вподобайок, репостів та підписок багато не заробиш. Тим більше, фактично усі сервіси ворожі, не використовуйте їх. Шукайте англомовні ресурси та пробуйте там, якщо така ідея вас зацікавила. Окремо на цьому пункті не буду зупинятися, якщо цікавить дуже багато ідей для заробітку онлайн, то наприкінці статті можете переглянути корисні посилання, в яких все описано.

Кур’єрська доставка

Наступний пункт це робота кур’єром. Ви можете доставляти продукти, листівки, посилки, продукції інтернет-магазинів. Можна працювати пішки або ж на велосипеді. Для такої роботи потрібно орієнтуватися у своєму населеному пункті та швидко і без проблем знаходити ту чи іншу точку за допомогою смартфона.

Рукоділля – заробіток для підлітків

Такий спосіб більше підходить для дівчаток. Виготовляйте унікальні намиста, кільця, браслети, шпильки та інші прикраси на продаж. Можна створити власну сторінку в соціальних мережах чи знімати відео свого товару в TikTok та Instagram. Якщо справа піде добре, то такий заробіток згодом можна перетворити на основний та мати готову бізнес-тему. Не забувайте ретельно розраховувати вартість товарів та ставити націнку за роботу. Речі створені вручну користуються попитом.

Офіціант

Якщо вам хоча б 16-17 років, то можна влаштуватися на підробіток у кафе чи ресторан. Офіціанти повинні гарно виглядати, бути охайними та уважними до відвідувачів. Крім того, велику роль відіграє хороша пам’ять та ввічливість. Заклади охоче беруть підлітків на роботу.

Це лише невелика частина можливих способів про заробіток для підлітків. Якщо хочете дізнатися більше, то пишіть в коментарі, напишу другу частину.

Корисні матеріали:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Швидкий заробіток в інтернеті: чи реально отримати «легкі» гроші
Наступний запис
Заробіток на завданнях в інтернеті: способи та ідеї
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *