Швидкий заробіток в інтернеті: чи реально отримати «легкі» гроші

Швидкий заробіток в інтернеті

Більшість способів швидко заробити гроші, які пропонують «експерти» в інтернеті, це звичайний скам. Мета таких дій – ошукати людей або ж просто пропіарити свій проєкт. Сьогодні розглянемо, чи дійсно існує швидкий заробіток в інтернеті.

Швидкий заробіток в інтернеті

Я провів чимало часу в роздумах та зміг виокремити кілька способів, які дійсно можуть швидко принести гроші. Їх не багато, але кожного дня продовжую тестувати різні варіанти та обов’язково буду ділитися ними з Вами. Стежте за оновленнями сайту. 

Далі розглянемо способи швидкого заробітку детальніше.

Партнерські програми банків

Я протестував партнерську програму від Monobank. Це не реклама, грошей мені за піар ніхто не платив. Отож, суть наступна. Для початку вам необхідно мати картку цього банку. У налаштуваннях можна знайти своє реферальне посилання. Далі розміщуєте це посилання у різних групах, на форумах та запрошуєте користувачів зареєструватися й отримати картку. Можна оформити картки друзям чи родині. За кожну реєстрацію ви отримуватимете 50 гривень. Людина, яка зареєструється по вашому запрошенню, оформить та забере картку, теж отримає на рахунок 50 гривень. Як на мене, все дуже просто і прозоро.

Плюси: жодних вкладень; дійсно швидкі гроші; можна залучити велику кількість рефералів та заробити нормальну суму. Тобто, якщо по вашому посиланню картку оформить 20 осіб, то ви отримаєте 1000 гривень. Віднімаємо 19,5 % податку на дохід. Чистими виходить орієнтовно 800 гривень. Як додатковий пасивний дохід дуже непогано.

Недоліки: реєструватися хоче далеко не кожен. Все через недовіру та страх бути ошуканим. Не розміщуйте реферальні посилання з фейкових сторінок. Постіть з особистих, щоб збільшити довіру серед людей. Ще один недолік – складність запросити людей, адже цим способом додаткового заробітку користується багато осіб.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Партнерські програми є не лише у Monobank, але й у А-bank (платять 50 грн за реєстрацію); Sense Bank (100 грн); Izibank (50 грн). Після активації картки користувачем кошти моментально надходять вам на рахунок. Якщо реферал не активує картку, то гроші не зарахують. Банки платять гроші за запрошення клієнтів, оскільки це відмінний спосіб просування.

Мікрозавдання

Отримати гроші в інтернеті можна також виконуючи мікрозавдання. Для їх виконання потрібно небагато часу. Існує багато різних завдань. Серед них – редагування текстів, копірайтинг, переклад текстів чи написання на замовлення англійською, графіка, дизайн, маркетинг, робота з соцмережами, тестування послуг, заповнення анкет, писання відгуків і так далі.

Де шукати завдання? Достатньо написати у пошуку “сайти фрілансу” та переглядати перші результати. Реєструєтесь на біржі, заповнюєте дані про себе та шукаєте завдання. Або ж розміщуєте власні оголошення, в яких описуєте, яку роботу здатні виконати. Таким чином можна навіть відмовитися від основної роботи та почати заробляти на фрілансі. Є дуже багато людей, які на своїх вміннях заробляють тисячі доларів. На старті буде важко, адже треба назбирати хороші відгуки про себе та скласти портфоліо з прикладами виконаних робіт.

Опитування за гроші – швидкий заробіток в інтернеті

Від себе можу рекомендувати сайт Opinion. З українських ресурсів це перевірений мною. Знаходив в інтернеті багато відгуків, що людям не виплатили кошти, але особисто виводив гроші і все було ок. Невдовзі оприлюдню матеріал, в якому покажу, скільки ж заробив на опитуваннях. Я працював по реферальній системі.

За місяць вам може надійти як 2, так і 10-15 опитувань. За кожне платять 5-15 гривень. Одна гривня дорівнює 10 балам. Виплата відбувається від 500 балів (50 гривень). Наразі вивести кошти можна лише на мобільний рахунок. Але я з мобільного згодом перекидав собі на картку, платіж пройшов. Так, заробіток не великий. Але на поповнення мобільного чи оплату інтернету цілком нормально.

Найкраще – залучати рефералів та отримувати невелику винагороду за те, що людина зареєструється та пройде опитування. За кожне таке запрошення ви отримуватимете по 15 гривень. Це в тому випадку, якщо людина не просто зареєструється, а пройде хоча б одне опитування. Запросіть 10 знайомих та отримайте за це 150 гривень. Більше запрошень – вищий заробіток.

Корисні матеріали:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Кури-гриль як бізнес: дохід, поради та окупність
Наступний запис
Заробіток для підлітків: ідеї як заробити школяру чи студенту
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *