Як заробити 1000 грн за годину: професії, які легко опанувати

як заробити 1000 грн за годину, високодохідні професії, заробіток онлайн, гроші в інтернеті

Як заробити 1000 грн за годину

Заробляти великі гроші хоче кожен, однак такими здобутками похизуватися можуть не всі. Розглянемо, як заробити 1000 грн за годину. Так-так, за годину. При наявності навичок це цілком реально.

Дієві способи, як заробити 1000 грн за годину

  • торгівля на біржі;
  • веб-дизайн та програмування;
  • перукар, візажист, фотограф;
  • арбітраж трафіку.

Далі про кожен зі способів розповім детальніше.

Торгівля на біржі

Ще один спосіб – це торгівля на біржі. Це надзвичайно ризикований спосіб, адже багато новачків просто «зливають» свій бюджет і виходять в мінус. Суть полягає у покупці-продажу акцій, цінних паперів чи валют. Для хорошого заробітку необхідно мати знання, досвід та постійно працювати й аналізувати різноманітні ризики.

Веб-дизайн та програмування

Люди, які володіють програмуванням, не виходячи з дому можуть заробляти пристойні суми. Необхідно скласти портфоліо та розмістити там власні роботи. Початківці отримують орієнтовно 10-15 доларів за годину. Професіонали, які володіють англійською мовою, можуть заробляти за годину від 35 доларів. Такі ж заробітки у хороших веб-дизайнерів. Знову ж таки, курси в допомогу. Все під силу вивчити навіть тим, хто не розбирається у цих професіях.

Фотограф, візажист, перукар

Послуги професійних фахівців у цих сферах коштують великих грошей. 2000-3000 гривень можна заробити за кілька годин, якщо працювати з образами на весілля чи свята.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Можна фотографувати урочисті події або ж проводити зйомки у квартирі-студії чи на природі. Фотографи зазвичай беруть за годину роботи від 1000 гривень. Стати візажистом, перукарем чи фотографом дуже просто. Є чимало курсів, усі навички можна здобути за місяць-два.

Арбітраж трафіку

На арбітражі трафіку можна заробляти великі гроші. Цей спосіб полягає у тому, щоб купувати дешевий трафік на спеціальних ресурсах та перепродувати його на більш вигідних умовах. Різниця у продажі це ваш заробіток.

Це досить складний спосіб, з яким не легко розібратися. Необхідно шукати партнерки для зливу, дешевий трафік, постійно тестувати його ефективність та відмовлятися від неякісних майданчиків.

Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Робота в Польщі: як швидко працевлаштуватися
Наступний запис
Зняття готівки Приватбанк: покрокова інструкція та комісії
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Ярослав

    Круто

  2. Стас

    Вроді норм