Сайти для написання текстів за гроші

Сайти для написання текстів за гроші

Сайти для написання текстів за гроші

Заробляти гроші, пишучи тексти, статті та інші матеріали, зовсім не складно. Основне – бути грамотним, просто та доступно викладати власні думки. Розгляну сайти для написання текстів за гроші

Найкращі сайти для написання текстів за гроші

  1. Upwork;
  2. Work.ua
  3. iWriter;
  4. Freelance.ua.

Далі про кожен з ресурсів розповім дещо детальніше. У списку є як українські, так і англомовні ресурси. Якщо володієте англійською мовою, то зможете заробити набагато більше.

Upwork

Це велика платформа для фрілансерів, де можна заробляти гроші, пишучи, редагуючи та перекладаючи тексти. Щоб почати працювати на Upwork, потрібно виконати декілька кроків:

Зареєструйтесь на Upwork та заповніть свій профіль, де вкажіть свої навички та досвід.

Створіть портфоліо та додайте приклади виконаних робіт, щоб показати портфоліо потенційним клієнтам. Шукайте проекти на платформі, вибираючи ті, які вам підходять, та надсилайте пропозиції клієнтам.

Проведіть співбесіду з клієнтом, щоб узгодити деталі проекту перед початком роботи. Виконуйте проект, дотримуючись вимог клієнта та термінів виконання. Отримайте оплату за успішно виконану роботу після підтвердження клієнтом.

Work.ua

Український онлайн-ресурс, який допомагає знаходити роботу. На цьому сайті можна знайти різні пропозиції роботи, включаючи написання текстів. Щоб знайти проекти на сайті, потрібно вибрати відповідну категорію та надіслати резюме.

Work.ua є популярним ресурсом серед українських фрілансерів і компаній, які шукають професійних письменників та редакторів.

iWriter – cайти для написання текстів за гроші

Платформа, де письменники можуть заробляти гроші, пишучи статті, рекламні тексти та інший контент. На iWriter ви можете вибирати замовлення відповідно до вашої експертизи та рівня досвіду. Платформа також надає різні рівні винагороди в залежності від якості вашого контенту.

Щоб почати працювати з iWriter, потрібно:

Зареєструватися на сайті та заповнити свій профіль. Для реєстрації як письменника вам потрібно пройти кілька завдань, включаючи написання коротких статей на вказані теми. Статті повинні бути 100% оригінальними, інакше ваша заявка буде відхилена.

Freelance.ua

Вітчизняний сервіс для фрілансерів, де ви можете знайти завдання з написання текстів. На цьому сайті ви можете зареєструватися як фрілансер, ознайомитися з різноманітними проектами та подати заявку на той, який вам підходить.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Різноманітних завдань досить багато, але і конкуренція присутня. Виокреміть середні ціни та на старті працюйте дещо дешевше, ніж конкуренти. Як отримаєте кілька хороших відгуків та покращите свій рейтинг, то можна підвищувати вартість своєї роботи.

Ось такі чотири сайти для написання текстів за гроші. Насправді ресурсів є набагато більше, але описати всі одночасно просто нереально. Тому переглядайте інші матеріали на сайті та обирайте те, що цікавить найбільше.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Аліекспрес Україна: як замовляти товари
Наступний запис
Скільки можна заробити на перекладі текстів в інтернеті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *