Виготовлення шкарпеток як бізнес: вартість старту та окупність

виготовлення шкарпеток, виробництво шкарпеток

Виготовлення шкарпеток – цікава ідея для початку власного бізнесу. У матеріалі розглянемо, як відкрити таку справу, скільки потрібно вкласти та найголовніше – який заробіток.

Виготовлення шкарпеток

Насамперед, необхідно скласти бізнес-план для цієї справи. Без виважених прорахунків та детального аналізу бізнес приречений на провал. Вам потрібно визначити стартові інвестиції, витрати та власні дії.

Стаття створена на основі матеріалу від спільноти «Ідеї для вашого бізнесу».

У бізнес-план необхідно внести опис продукції та потрібного обладнання, а також шляхи реалізації виготовленого товару. Розпишіть медіа-план для реклами шкарпеток та маркетингову стратегію.

Що пропонує ринок шкарпеток

Найпоширеніша на українському ринку низькоякісна на найдешевша продукція. Рентабельність такого виробництва фактично відсутня. Для отримання відчутного прибутку необхідно виробляти надзвичайно великий обсяг продукції. На такому варіанті зупинятися не радимо.

Оптимальна для виробництва продукція середньої якості. Можна відкривати невелике приватне виробництво. А ви знали, що найбільшим попитом користуються однотонні бавовняні шкарпетки для чоловіків?

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

виготовлення шкарпеток, виробництво шкарпеток
виготовлення шкарпеток як бізнес

Обладнання для виготовлення шкарпеток

Для старту виробництва вам будуть необхідні кетельні машини, пакувальне обладнання, апарати для пришивання бірок до виробів, в’язальні верстати, формувальні напівавтомати та автомати.

Експерти радять не розглядати придбання вживаної техніки, а закуповувати нове обладнання. Зношена техніка має набагато нижчу продуктивність та може зламатися у будь-який момент.

Тепер про ціни на в’язальні автомати. Вони коливаються у межах від 100 до 160 тисяч гривень. Один такий апарат за день здатний виготовити +- 300 пар шкарпеток. Кетельні автомати вартують в межах 50 тисяч гривень, а формувальне обладнання – 95 тисяч. Найдешевші машини з пакувального обладнання – 13-15 тис. гривень.

Цех для виробництва шкарпеток

Велике приміщення не потрібне, оскільки техніка для виготовлення шкарпеток не має великих габаритів. Достатньо приміщення площею 50-100 квадратних метрів. Третина з цієї площі буде використовуватися як склад.

Зверніть увагу на те, що на виробництві повинна бути електролінія з напругою 380 В. Подбайте про хорошу вентиляцію, санвузол та яскраве освітлення.

З чого виготовляють шкарпетки

Для виробництва застосовують тваринні, рослинні та синтетичні волокна. Найпопулярніша схема це 30 % нейлону та 70 % бавовни. Один кілограм пряжі коштує до  100 гривень.

Персонал для виробництва

Для виготовлення шкарпеток потрібно 3-4 працівника. Серед них повинен бути механік, який зможе стежити та налагоджувати пускові роботи, а також обслуговувати обладнання.

Де збувати продукцію

Найпростіший спосіб – орендувати невеликі місця на ринках та продавати готові вироби там. Також можна домовлятися з магазинами та здавати їм продукцію на реалізацію. Ще один варіант – виготовлення шкарпеток та їхній продаж оптом гіпермаркетам або іншим магазинам.

Окупність та витрати для виготовлення шкарпеток

Обладнання коштуватиме вам 550-650 тисяч гривень. Оренда приміщення до 50 тисяч, сировина – до 100 тисяч, зарплата працівникам на перші кілька місяців – 150-200 тис. гривень. Орієнтовні загальні вкладення – 1 мільйон гривень.

Якщо за добу цех виготовлятиме 1800 пар шкарпеток, то денна виручка складе 10 тисяч. Чистий прибуток з цієї суми – в районі 4 тисяч гривень (це 40 %). Підприємство окупиться за 12-18 місяців.

Корисні посилання про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Бізнес-ідеї для малого міста: що обрати
Наступний запис
Як можна заробити гроші: варіанти роботи в інтернеті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *