Способи заробітку онлайн: перспективні та прибуткові варіанти

способи заробітку онлайн

Способи заробітку онлайн

Продовжуємо розглядати різні цікаві та оплачувані способи заробітку онлайн. Який варіант обрати, щоб почати заробляти гроші, не виходячи з дому? Детальніше читайте далі.

3 способи заробітку онлайн

Розповім вам про кілька варіантів, які здатні принести непогані кошти. Обирайте той, який до вподоби. 

  1. оператор інтернет-магазину;
  2. SMM-фахівець;
  3. онлайн-менеджер з продажу.

Ці професії будуть актуальні ще багато років. Особливу увагу радив би звернути на другий пункт. Ніколи не  пізно освоїти якийсь напрямок та втілити свої мрії, адже саме SMM-фахівці мають необмежений заробіток, який залежить виключно від них. 

Оператор інтернет-магазину

Часто різноманітні компанії та інтернет-магазини шукають людей, робота яких полягає у спілкуванні та консультації клієнтів онлайн щодо послуг та питань.

Спеціальної освіти або навичок для цієї роботи не потрібно. Головне виховано та грамотно вести листування з клієнтами. Вікових обмежень також немає. Середній місячний дохід коливається в межах 6-12 тисяч гривень. Є вакансії із зарплатою понад 15 000 гривень. Поміж цим можна займатися іншими видами діяльності онлайн та отримувати додаткові гроші.

SMM-фахівець

Продовжуємо розглядати способи заробітку онлайн. Наступний – це робота SMM-фахівця. Вона полягає у тому, щоб швидко та ефективно просувати клієнтів на інтернет-майданчиках. Сфера надзвичайно популярна, затребувана та перспективна. Роботи чимало, адже можна просувати як різноманітні сайти, так і блогерів чи товари.

Вам доведеться розробляти стратегії реклами, налаштовувати її, створювати контент для соціальних мереж, залучати клієнтів та здійснювати SEO-оптимізацію. Все це робить не одна людина, тому краще обрати певний профіль із переліченого та розвиватися у ньому.

Багато-хто одразу подумає, що це складно і довго. Насправді освоїти таку «важку» на сприйняття професії можна лише за місяць. Існує надзвичайно багато курсів, після проходження яких вам видадуть сертифікат, який підтверджує спеціалізацію. Навчання в середньому коштує 2-5 тисяч гривень. Не бійтеся інвестувати в себе, такі вклади окупляться у тисячі разів.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Клієнтів можна шукати самостійно через власну сторінку в соцмережах або на біржах фрілансу. Ще один варіант – знайти таку вакансію на спецресурсах та влаштуватися в конкретну компанію. Можна співпрацювати і з SMM-агентствами, які за % від заробітку шукатимуть вам клієнтів. За один проєкт платять 5000-7000 гривень. Сума лише схожа. Один SMM-фахівець може вести кілька проєктів на місяць. Математика проста, множимо дохід у кілька разів та насолоджуємося заробітком.

Онлайн-менеджер з продажу – способи заробітку онлайн

Послуги віддалених працівників зараз популярні в сучасних компаніях. Можна влаштуватися онлайн-менеджером з продажів. В обов’язки входить продаж послуг, товарів, робота з комерційними пропозиціями й документацією. Головне ваше завдання – продати продукцію та знайти покупців.

Для ефективної роботи краще пройти навчання. За місяць можна вивчити усі основи та приступати до праці. Вакансії шукати на сайтах із оголошеннями про роботу. Зазвичай зарплата залежить від об’єму проданих товарів та премії. Більше продасте – більше заробите.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Ціна Notcoin: скільки можна заробити, продавши ваучери
Наступний запис
Реферати на замовлення: вигідна ідея для заробітку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *