Відкриття бару в 2024 році

Відкриття бару в 2024 році

Відкриття бару в 2024 році

Отже, ви маєте на меті відкрити заклад харчування. І з-поміж закладів швидкого харчування, сімейних чи елітних ресторанів, кавʼярень, бістро і кафе ви тягнетеся до барів. Чи концепція вам подобається, чи хочеться створити своє ідеальне місце для розкішних вечорів, виникає питання, куди із цим бажанням рухатися? 

Першочергово ви маєте обрати, який саме бар ви хочете. Від цього у майбутньому залежать ваші витрати на техніку, ліцензію, приміщення, саму продукцію тощо. На думку одразу приходять:

  • Коктейль-бари: спеціалізація на приготуванні коктейлів та легких закусках. Здебільшого мають лаунж атмосферу, затишні меблі та приємну музику;
  • Паби: заклади, що спеціалізуються на пиві, та готують їжу й закуски, які максимально підкреслюють смак напоїв. Гучні, веселі та часто запальні за своєю атмосферою;
  • Кафе-бари: ці заклади пропонують комплексне меню, де є широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв, а також їжі та закусок. Мають гнучкий графік, що збільшує часові опції для походу в заклад.

Це три слони, на яких стоїть барний бізнес, і вам треба обрати одного з них. 

Звісно, варто зважати і на те, які бари будуть найбільш популярними у 2024 році. Врахування трендовості допоможе гарно стартувати. Серед гостей завжди найбільше цінуються заклади, які віддають перевагу якості напоїв, локальному продукту/виробнику, тематичності та шоу. Саме тому й у 2024 році трендовими будуть бари, де готують авторські коктейлі, варять крафтове пиво та заклади, які дотримуються специфічної тематичності й адаптують під неї кухню та напої.

Також не варто забувати про популярність екологічного напрямку, він нікуди не дівся. Все більше і більше людей віддаватимуть перевагу продукції, що готується з натуральних продуктів та без шкідливих домішок. Збовтайте все це в голові, але не змішуйте й виділіть свою ідею та концепцію. 

Відкриття бару 2024.
Відкриття бару 2024.

 Що потрібно для відкриття бару?

Отож ви визначилися з ідейною складовою, тепер ви розпочинаєте підготовку до відкриття вашого бару. Це дуже комплексний та багатоетапний процес, де потрібно чітко розуміти кожен крок, аби не вийти за рамки запланованого бюджету. Рухайтеся за цим списком: 

Бізнес-план: зробіть аналіз ринку та аудиторії, прогнози витрат та доходів, сформуйте бюджети;

  • Ліцензії та договори: оформте ліцензію на алкоголь, ліцензію на харчування, договори про оренду/покупку приміщення тощо;
  • Локація: знайдіть найбільш підходящу локацію, що задовольняє вашу пропускну спроможність, конкурентність та орендні витрати;
  • Дизайн та обладнання: залежно від формату закладу подбайте про меблі, барні стійки, обладнання, кухню, мийку, звукове обладнання та єдину систему обліку для контролю за всім. Ви, наприклад, можете ознайомтесь з програмою для бару від Poster. Вона допоможе вам автоматизувати складський і бухгалтерський облік, рух продукції та розхідників та навіть полегшить роботу персоналу;
  • Персонал: найміть кваліфікованих працівників, що допоможуть вам створювати якісний продукт і сервіс;
  • Маркетинг та реклама: продумайте маркетингову стратегію, що захопить увагу потенційних гостей та створить базу постійних клієнтів. Не нехтуйте соціальними мережами та месенджерами;
  • Фінансове планування: розробіть покроковий фінансовий план, де будуть прописані витрати, які необхідні для запуску бару та підтримки активності, а також прогнози, щодо доходів. 

Загалом для відкриття власного бару ваш бюджет має складати від 20 тис $. Однак це дуже приблизна цифра, адже на неї впливають багато факторів – від оренди приміщення до комплексності вашого меню. Важливо витратити час на дослідження ринку, техніки та сервісів з якими ви будете працювати в майбутньому. Запорукою успішного запуску буде унікальна концепція закладу, яка захопить увагу гостей. Крім того, максимально спростіть роботу персоналу за допомогою автоматизованих сервісів, як, наприклад, Poster, щоб вони працювали якісно та швидко. І хай вам щастить у цьому тернистому, але цікавому шляху. 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити 3000 грн на фрілансі за день
Наступний запис
Як заробити гроші на завданнях: тестую сайт для заробітку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *