Пошук багів на криптобіржах: як заробити гроші

Пошук багів на криптобіржах

Чимало криптогаманців чи бірж виплачують винагороди користувачам, які виявляють баги чи помилки в функціоналі. Пошук багів на криптобіржах. Винагорода за такі тестування не маленька, тому як варіант для додаткового доходу підходить відмінно.

У статті дізнаєтесь, які біржі та гаманці скільки платять за виявлення помилок.

Пошук багів на криптобіржах

Можна співпрацювати з двома криптобіржами та гаманцем:

  • Kraken Bug Bounty;
  • Cropty Bug Bounty;
  • WhiteBit Bug Bounty .

Виявляти помилки не так легко, але вони можуть з’явитися в будь-який момент. Саме тому варто часто моніторити ці ресурси. Хто зна, можливо пощастить саме вам. На Ютубі є чимало відео, як перевіряти сайти і тому подібне та виявляти помилки.

Kraken Bug Bounty

Біржа Кракен досить популярна. Вона пропонує шукати баги. Знайдену помилку та інформацію з описом необхідно надіслати на офіційну електронну адресу.

Варто детально розписувати в чому полягає проблема. Чим інформативніший та професійніший звіт, тим вищі шанси отримати винагороду. За допомогу платять 100 $.

Переходьте в мій Телеграм-канал. Там публікую топові боти, які багато заплатять. А також багато іншої інформації про заробіток, криптовалюту.

Cropty Bug Bounty

Кропті це гаманець, який теж виплачує винагороди за виявлення вразливих моментів у функціоналі системи.

Необхідно написати детальний звіт про виявлену проблему та надіслати його на електронну пошту або через спеціальний бот у Телеграмі. Обгрунтуйте, чому помилка серйозна.

У залежності від важливості виявленого багу платять від 200 до 5 тисяч доларів. Інформацію перевіряють оперативно, а винагороду виплачують швидко.

WhiteBit – пошук багів на криптобіржах

ВайтБіт також підтримує фінансово тих, хто допомагає виявляти помилки. Розмір винагороди залежить від критичності багу та рівня його складності.

Платять під 500 до 10 000 доларів. Суми вражають, але потрібно добряче постаратися, щоб знайти баг.

Як почати заробляти на виявленні помилок

Зареєструйтесь в програмах вказаних ресурсів. Уважно ознайомтеся з вимогами для подання звітів про помилки. Після цього переходьте до тестування.

Постійно вдосконалюйте власні знання з тестування програмного забезпечення.

Наголошу, що навчитись навіть самостійно взагалі не проблема. Головне – бажання та наполегливість.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
З чого почати Логістичний бізнес в Україні?
Наступний запис
Нові способи заробітку на 2025 рік
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *