Кращі платформи для краудфандингу в Україні

Кращі платформи для краудфандингу в Україні

Реалізувати власний проект без залучення інвестицій в сучасний час досить складно. На допомогу приходить краундфандинг. Цей спосіб допомагає отримувати гроші на проектів через внески від аудиторії. У статті виокремив кращі платформи для краудфандингу в Україні.

Вказані нижче ресурси відмінно підійдуть для тих, хто шукає інвестиції для мистецьких проектів, соціальних чи благодійних ініціатив, стартапів та інших напрямків.

Кращі платформи для краудфандингу в Україні

  • Biggggidea (Спільнокошт);
  • Na-Starte;
  • GoFundEd;
  • Kickstarter;
  • Indiegogo.

Перший у списку один з найпопулярніших вітчизняних ресурсів для краудфандингу – Biggggidea (Спільнокошт). Програма підтримує благодійні, культурні, соціальні та освітні програми. Є шанс зібрати кошти на реалізацію свого задуму завдяки невеликим внескам від численної аудиторії сайту.

Працює проект досить цікаво та підтримує принцип “все або нічого”. Або вам вдається зібрати повну суму, або проект фінансування не отримає.

Na-Starte – одеська ініціатива, призначена для підтримки стартапів. Підприємці можуть знайти партнерів / фінансування для своїх розробок, презентувавши власну бізнес-ідею. Ресурс допомагає знайти кошти на реалізацію.

Виведення коштів відбувається прозоро. Співпрацюють із проектами з різних галузей.

У моєму Телеграм-каналі читайте усі найновіші та найцікавіші новини про способи заробітку та бізнес-ідеї.

Платформи для краудфандингу

GoFundEd – київська організація, яка спеціалізується виключно на ініціативах зі сфери освіти. Платформа підтримує вчителів / викладачів освітніх організацій, шкіл, які хочуть впровадити в українських навчальних закладах інноваційні проекти.

Відвідувачі ресурсу можуть підтримати стартап не лише фінансово, але й у вигляді волонтерської допомоги.

Kickstarter – міжнародний сайт з краудфандингу, доступний також і для українських проектів.

Ви можете зібрати кошти на власний стартап, залучивши аудиторію та гроші людей із усього світу.

Сайт вирізняються суворою вимогою до проектів, перевіряють ідеї на інноваційність. На отримання фінансування варто сподіватися в тому випадку, якщо ваша ідея збере повну суму. Тут теж діє принцип “все або нічого”.

Indiegogo теж зарубіжна платформа. Вона дозволяє отримати часткове фінансування на реалізацію власного проекту. Підходить проектам різного спрямування.

Висновок.

Наразі ось такий список, в який потрапили кращі платформи для краудфандингу в Україні. Краудфандинг із кожним роком стає все популярнішим, адже це чудова нагода знайти фінансування для реалізації хорошої задумки.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Netflix tagger Україна: як знайти роботу
Наступний запис
Заробіток набір тексту: поради, дохід та де шукати роботу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *