Продаж, покупка чи виробництво товарів надзвичайно популярний вид бізнесу в Україні. У статті дізнаєтесь, як відкрити товарний бізнес та обрати товари для продажу.
Як відкрити товарний бізнес
Товарний бізнес це хороший варіант для заробітку. Стартувати в цьому напрямку необхідно з ретельного вибору ніші. Проаналізуйте ринок, визначте, який товар користується найбільшим попитом. Нижче додам перелік кількох крутих ідей для продажу.
Обирайте як трендові, так і постійно популярні товари. Вони повинні завжди бути актуальними, щоб продавати було легко. Ну і досліджуйте конкурентність. Чим менше схожих магазинчиків, тим краще. Пропонуйте клієнтам унікальні рішення.
Наступний крок – пошук постачальників. Оцінюйте якість продукції, обсяги закупівлі, аналізуйте ціни. Ну і співпрацюйте з кількома постачальниками, адже не варто залежати виключно від 1-2 осіб.
Далі слід підготувати маркетинговий план та запустити бізнес або в інтернеті, або офлайн. Залучати клієнтів онлайн дуже просто, адже є чимало інструментів для збільшення продажів. Йдеться про соцмережі, таргетовану рекламу.
У моєму Телеграм-каналі читайте усі найновіші та найцікавіші новини про способи заробітку та бізнес-ідеї.
Види товарного бізнесу
Існує кілька основних різновидів такого бізнесу. Серед них:
- оптова торгівля: бізнес купує у виробника товари гуртом та продає їх магазинам меншим оптом;
- роздрібна торгівля: купуєте товари у постачальників за оптовими цінами та продаєте їх клієнтам напряму;
- дропшипінг: найкращий варіант для новачків, адже необхідно знайти постачальників та клієнта. Постачальник відправлятиме товар від вашого імені, жодних вкладень, окрім реклами;
- прямі продажі: бізнес самостійно продає товари без посередників.
Товарний бізнес в Україні стрімко розвивається. Із кожним роком обсяги продажів постійно зростають. Все частіше люди купують онлайн, адже це швидко та зручно.
Популярні товари для продажу
Найприбутковіші товари для продажу на найближчі роки це:
- сумки та наплічники (рюкзаки);
- продовольчі товари із доставкою додому;
- військові товари;
- екологічні товари – косметика, солодощі без цукру і так далі;
- електроніка – мобільні телефони, комп’ютери, ноутбуки, телевізори, пральні машини, зарядні станції, принтери.
Ведення бізнесу не завжди легко, адже поточна ситуація в країні вносить чимало корективів. Відключення світла, постійні обстріли впливають на торгівлю. Але не здавайтесь та продовжуйте працювати, адже економіка країни повинна функціонувати.
Перевагою є те, що попит на товари в інтернеті постійно зростає. Є вихід і на міжнародні ринки. До прикладу, Нова Пошта відкрила чимало відділень в різних містах Європи. Тепер доставляти товари туди просто і не дорого.
Також можна спробувати отримати грант чи кредит на розвиток бізнесу від держави або ж різних організацій.
Читайте більше актуальних бізнес-ідей: