Раніше школярам необхідно було шукати підробіток у вільний від навчання час. Доводилось працювати поза домом. Тепер підлітки можуть заробляти кошти хоч на перерві, хоч на ліжку. Розглянемо способи, як заробити школяру в інтернеті.
Як заробити школяру в інтернеті
5 хороших варіантів для заробітку онлайн, які здатні принести гарні гроші:
- заробіток на чат-ботах;
- виконання мікрозавдань;
- біржі фрілансу;
- ведення YouTube-каналу;
- продаж цифрових продуктів.
Переходимо до детального опису кожного з перелічених способів.
5 способів заробітку онлайн для школярів
Заробіток на чат-ботах у Телеграмі дозволяє грати в ігри та отримувати за це криптовалюту. Необхідно проходити гру, залучати друзів і виконувати завдання. Є чимало активностей, за які нараховують токени. Багатьом вдається заробляти з одного бота від 15 до 300 $. А таких застосунків десятки.
Якщо хочете знати, які перевірені чат-боти точно виплатять гроші, то переходьте на мій Телеграм-канал. Там публікую інструкції до ботів, розповідаю як заробити, вивести та продати криптовалюту.
Виконання мікрозавдань це ще один спосіб, який приносить гроші. Проходьте опитування за гроші, здійснюйте реєстрації, переглядайте рекламу. Багато заробити не вийде, але кілька сотень гривень в місяць можна отримати.
Біржі фрілансу. Підліткам доступна реєстрація на біржах фрілансу. Там ви маєте можливість шукати різноманітні завдання, виконувати їх та отримувати за це гроші. Йдеться про монтаж відео, обробку фото, написання текстів чи створення дизайну (логотипи, 3D-моделі). Всього цього дуже легко навчитися безкоштовно за допомогою YouTube.
Якщо працювати наполегливо, то навіть школяр може заробляти на фрінансі від 100 $ на місяць або й набагато більше.
Прибуткові способи заробітку для підлітків
Ведення YouTube-каналу це надзвичайно прибутковий варіант. Легко вийти на дохід навіть у кілька тисяч гривень, якщо регулярно публікувати цікаві ролики.
Показуйте на відео проходження ігор,прогулянки, лайфхаки, різні штуки для виживання та заробляйте на цьому гроші. Можна вести відео без озвучки. Так охопите більшу аудиторію. Щоб монетизувати канал потрібно набрати 1000 підписників та 4000 годин переглядів за останній рік.
Продаж цифрових продуктів. Підходить для школярів, які захоплюються дизайном чи малюванням. Створіть стікери, графічні елементи, фони для соцмереж або щось інше. Продавайте власні цифрові товари, доступні для завантаження іншим, на платформах типу Redbubble, Etsy чи Gumroad.
Висновок. Тепер ви знаєте, як заробити школяру в інтернеті. Отримувати гроші вдається абсолютно без вкладень. Не потрібно докладати великих зусиль. Обирайте цікаві напрямки, не здавайтесь та постійно навчайтесь нового. І заробіток не змусить на себе чекати.
Читайте більше новин про заробіток: