Робота з бронюванням: перелік вакансій

Робота з бронюванням

Зі зрозумілих причин українців все більше цікавить робота з бронюванням. У матеріалі розглянемо, працівники яких категорій можуть отримати бронь та які вакансії взагалі існують.

Скільки працівників може забронювати підприємство

Навіть якщо вас прийняли на роботу з бронюванням, це ще не означає, що ви точно отримаєте цю опцію. Кількість місць обмежена.

Згідно з законом України, можна забронювати орієнтовно 50 % працівників від загального числа військовозобов’язаних, які працюють на підприємстві.

Насамперед бронювання доступне людям, які працюють на критично важливих підприємствах. Вони повинні виконувати оборонні замовлення. А також тим, хто забезпечує життєдіяльність населення та функціонування економіки.

  • військовозобов’язаних бронюють незалежно від спеціальності, віку чи звання;
  • термін бронювання складає 12 місяців від дати подання (потім потрібно поновлювати);
  • якщо працівника призначають на іншу посаду на цьому ж підприємстві, то бронювання залишається дійсним;
  • осіб, які не підлягають мобілізації, бронювати не потрібно;
  • підтвердити відстрочку можна за допомогою витяга, засвідченого печаткою підприємства та підписом керівника;
  • підприємство повинне надіслати до ТЦК повідомлення про бронювання працівника упродовж п’яти днів після видачі витягу.

Робота з бронюванням

Які ж професії / напрямки роботи пропонують бронювання? Його можуть отримати:

  1. працівники критично важливих підприємств;
  2. підприємства, які виконують оборонні замовлення;
  3. поліцейські, енергетики, пожежники;
  4. чиновники, педагоги, науковці.

Які ж це підприємства? Переглянув вакансії на дошках оголошень. Бронювання пропонують деякі ІТ-компанії, “Нова Пошта”, “Епіцентр”, “Фокстрот” та інші фірми. А також є робота комплектувальників на склади, інколи бронь пропонують супермаркети, сервіси з ремонту автівок, охоронні фірми (чи просто робота охоронцем у важливих будівлях). У багатьох пропозиціях є бронювання на роботу в хлібопекарні (вважаються підприємствами критичної інфраструктури).

У моєму Телеграм-каналі читайте більше матеріалів про заробіток, бізнес-ідеї. 

Як знайти роботу з бронюванням

Найпростіший спосіб це моніторити дошки оголошень. Більшість сайтів для пошуку роботи мають вкладку “бронювання”. Натискаєте на неї, обираєте населений пункт та переглядаєте результати.

Або ж підпишіться на сповіщення. Коли з’являтиметься нова вакансія, яка вас цікавить, ви одразу ж отримуватимете сповіщення на електронну пошту.

Пропозицій досить багато, тому зможете знайти щось цікаве для себе. Але чимало вакансій навмисно ставлять цю галочку, а насправді такої опції не пропонують. Під час співбесіди варто уточнювати про це наперед.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як вибрати авто зі США для сім’ї: поради та рекомендації
Наступний запис
На чому можна заробити в інтернеті: 5 варіантів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *