Отримання грошей за виконання простих та невеликих завдань в інтернеті вже тривалий час користується попитом. Кожен хоче здійснювати нескладні дії та заробляти гроші. Тема статті – мікрозадачі заробіток.
Розглянемо, яка взагалі робота існує та чи варто цим займатись.
Мікрозадачі заробіток
Йдеться про заповнення опитувань, тестування сайтів, введення капчі та перегляд відео. За кожну дію вам нараховуватимуть невелику винагороду.
Жодних знань не потрібно. Для роботи знадобиться лише комп’ютер чи телефон та доступ до інтернету. Звучить гарно, але чи реально на цьому заробити? На великий дохід розраховувати не варто.
Необхідно реєструватися на різноманітних платформах, які пропонують виконувати мікрозадачі за певну плату.
Найпопулярніші мікрозадачі в інтернеті
Проходження опитувань за гроші. Цей варіант вважаю найкращим, адже на опитуваннях вдається заробити найбільше. Користуюсь українським сайтом Опініон. За одне опитування платять від 1 до 22 гривень. Вивід відбувається лише від 50 гривень. Якщо мати кілька акаунтів, то за місяць можна заробити 300-1000 гривень досить легко.
Також можна використовувати зарубіжні cайти, адже більше наших адекватних немає. Всі російськомовні раджу одразу відкидати, не дайте заробляти агресору.
Перегляд відео. Доведеться переглядати відео, але адекватних українських сайтів мені знайти не вдалося. Тестуйте зарубіжні, адже багато скаму.
Тестування вебсайтів або додатків. Ви перевіряєте роботу сайту або програми, і повідомляєте про помилки або даєте відгуки про їх функціональність. Таку роботу можна знайти на дошках оголошень.
Перевірка інформації. Наприклад, потрібно переконатися, що певна адреса або інформація правильна на вебсайті. Теж більше зарубіжні ресурси варто юзати.
Серед англомовних ресурсів (користуйтеся перекладачем) для пошуку роботи можу виділити:
- Amazon Mechanical Turk (MTurk);
- Swagbucks;
- Clickworker.
Це топові застосунки, на який дійсно вдається заробити кошти, а не втратити свій час.
Мікрозадачі заробіток приносять невеликий. Я б лише проходив опитування. Так вдасться заробити хоч щось. А на перегляді відео чи написанні коментарів заробите в кращому випадку 100 гривень за місяць. Виходить даремна трата часу.
Щоб збільшити заробіток використовуйте одразу кілька акаунтів. А для опитувань англійською – вмикайте VPN. Чим більше завдань виконаєте, тим вищим буде ваш дохід. Такі способи краще назвати додатковим заробітком, адже на основний вони претендувати не можуть.
Читайте більше новин про заробіток: