Заробіток на лайках в гривнях: які варіанти існують

Заробіток на лайках в гривнях

Сучасне життя в Україні складне та непередбачуване. Кожен шукає способи, як отримати додаткові гроші. Розглянемо в статті заробіток на лайках в гривнях. Чи реально на цьому можна заробити та які варіанти існують.

Заробіток на лайках в гривнях: як це працює

В інтернеті є чимало сервісів, сайтів, які пропонують ставити вподобайте, переглядати відео, підписуватися на різних людей  чи писати коментарі. За виконання здавалося б нескладних дій обіцяють платити гроші.

Але чи реально можна заробити, просто клацаючи в Ютубі, Фейсбуці, Телеграмі, Тік Тоці чи Інстаграмі?

Способи заробітку на лайках

  • використання спеціальних сервісів (для накрутки): Такі платформи платять за підписки, вподобайки чи коментарі. Щоб заробити хоча б 10 гривень потрібно за день виконати сотні таких завдань, витративши чимало часу;
  • платформи фрілансу: Також пропонують здійснювати аналогічні дії, але зазвичай, це не банальні підписки. А повноцінне завдання з проекту, за яке заплатять суттєво більше;
  • співпраця з брендами (реклама): Якщо маєте власну спільноту чи канал, то можна також заробляти на лайках, розміщуючи рекламні публікації. Це найбільш дохідний спосіб заробітку, адже заробите не копійки, а тисячі або й десятки тисяч, якщо розкрутите свою сторінку.

Реальні відгуки про заробіток на лайках

Раніше я перевіряв такий спосіб заробітку та виконував вказані завдання на сайтах. Здебільшого, шукав англомовні сервіси, адже там платять більше. А всі інші – російські, використовувати їх категорично не раджу.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі. Нас понад 3000.

Якщо користуватися сервісами накруток та виконувати завдання там, то нічого доброго з цього не вийде. За місяць може і заробите якихось 2-3 $ в кращому випадку. А в гіршому – виконаєте тисячі завдань, а вам не заплатять. Або ж сума для виведення складатиме 10 доларів. Часу на такий спосіб “заробітку” доведеться витратити дуже багато. Це того не вартує.

Іншу діло біржі фрілансу або ж розміщення реклами. Хороші варіанти, які дійсно приносять гроші. Але розкрутити спільноту зможе не кожен. На біржах фрілансу простіше, але завдань не надто багато.

Недоліки заробітку на лайках:

  1. надзвичайно низька (копієчна) оплата;
  2. зустрічається багато шахраїв (80-90 % з усіх сервісів);
  3. мінімальний заробіток та складнощі з виведенням коштів.

Плюси такого підробітку:

  1. простота виконань завдань;
  2. виплата напряму на картку;
  3. віддалена робота (але роботою я б це не назвав, просто даремне витрачання часу).

Висновок про заробіток на лайках в гривнях

Дуже сумнівний та малодохідний варіант, який не підійде навіть для школярів, адже заробити за місяць на булочку ну таке собі задоволення. А часу витрачатимете по кілька годин щодня. Сервіси для вподобайок, перегляду відео чи написання коментарів не використовуйте.

На своїй спільноті, продаючи рекламу, можна добре заробляти. Також приносить дохід виконання завдань на біржах фрілансу. Краще зупиніться саме на цих варіантах. Обирайте надійні платформи та остерігайтеся шахраїв.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші на квартиру
Наступний запис
Миттєвий кредит на карту: як отримати гроші онлайн
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *