Гроші за лайки в інтернеті: легкий заробіток?

Гроші за лайки в інтернеті

В інтернеті з’являється дедалі більше пропозицій легкого заробітку. Користувачам пропонують гроші за лайки. Тобто, нічого не потрібно робити, а лише ставити вподобайки та переглядати різноманітні відео. Але чи дійсно за таке платять і які ризики існують?

Гроші за лайки

Здавалося б, все дуже просто – сидите собі комфортно вдома чи десь на природі, клацаєте в телефоні й отримуєте за це гроші. Не робота, а мрія. Багато людей вже роздумує над тим, куди і на що витратить зароблені гроші. Але реальність не така, як ми собі уявляємо.

Цей спосіб “заробітку” зацікавив навіть правоохоронців. Фахівці кіберполіції розповіли всю правду про оголошення з пропозицією такого заробітку.

Заробіток на перегляді відео

Раніше я вже писав детальний матеріал на цю тему та розповідав про такий вид шахрайства. Цього разу вирішив поділитися з вами результатами перевірки від поліції.

Копи з’ясували, що пропозиції легкого заробітку за перегляд відео та ставлення вподобайок, – це поширена шахрайська схема.

Найчастіше пропозиції про цей спосіб заробітку з’являються в популярних соціальних мережах. У Фейсбуці я натрапляв на такі повідомлення в різноманітних групах про заробіток та пошук роботи. Зазвичай, оголошення публікують з фейкових сторінок та обіцяють “золоті гори”. Також відповідні меседжі почали з’являтися і на відео в Тік Ток.

Аферисти пропонують залишати відгуки в “Гугл-картах” та переходити за посиланнями й ставити вподобайки на різноманітних відео.

Розбираємося, який ризик, якщо спробуєте попрацювати та отримати гроші за лайки в інтернеті.

Скільки платять за перегляд відео та лайки

Насправді, не платять нічого. Фактично всі сервіси шахрайські. А ті, які і щось платять, то за день вийде отримати кілька гривень у кращому випадку. Тому, за перегляд відео та ставлення лайків не платять нічого. Не вірте казочкам, які пишуть в соціальних мереж. Ошукати можуть знатно.

Читайте більше цікавих матеріалів умоєму телеграмі

Зловмисники на початкових етапах можуть виплачувати 100-500 гривень, щоб увійти до вас в довіру. У цей час, згідно з даними поліції, вони збирають ваші персональні дані, отримують інформацію про банківську карку.

Далі пропонують почати заробляти значно більше, однак для цього необхідно приєднатися до “робочої групи”.

Схема шахрайства в інтернеті

Правоохоронці також розповіли про схему, за якою далі шахраї “розводять” довірливих людей на гроші. Вам дають завдання оплатити певні товари чи послуги, посилання на які надають адміністратори цієї групи. На старті це невелика сума, після якої вам навіть виплатять винагороду.

Але далі “веселіше”. Згодом аферисти запропонують придбати неіснуючий товар на суттєво більшу суму. Людині надсилають підроблені посилання (фішингові) на шахрайські інтернет-магазини. Там користувач вводить конфіденційні дані картки й злочинці отримують доступ до ваших грошей. А потім самі знаєте що.

Знайшов в інтернеті чимало відгуків про цю схему. Зазвичай, контактують аферисти з зарубіжних номерів. Часто спілкуються ламаною українською мовою, що ще більше видає аферу. З цього можна зробити висновок, що шахраї навіть не з України. Будьте обережні та не намагайтеся заробити на сумнівних способах. І не переходьте за невідомими посиланнями, які вам надсилають різні боти.

Оголошення про заробіток – гроші за лайки

Схема активізувалася в жовтні-листопаді та ще не досягла свого піку. Аферисти активно діють, ошукуючи українців. Кількість оголошень про “заробіток на лайках” в соцмережах просто вражає. Є інформація по “Монобанку”. Засновник банку Олег Гороховський розповів, що аферисти таким чином ошукали мінімум 3000 клієнтів банку на загальну суму понад 65 млн гривень. Тобто, в середньому кожна людина втратила орієнтовно 20 тисяч гривень. Це просто космічні суми. І це дані лише про тих людей, які офіційно заявили про шахрайство. Чимало людей не зверталися в поліцію чи підтримку банку. А скільки ще ошуканих клієнтів інших банків можемо лише здогадуватися.

Банки намагаються боротися з шахрайством та запобігають великій кількості платежів. До прикладу, в Монобанк зупиняють до 70 % спроб аферистів зняти кошти, а в ПриватБанку – до 76 %. Легких грошей не буває, запам’ятайте. А тим більше, не варто вірити у гроші за лайки в інтернеті.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші у Тік Ток в 2024 році, прості поради
Наступний запис
Заробіток 3000 грн за день
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *