Створення різноманітних матеріалів для бізнесу, ЗМІ чи звичайних новинних сайтів приносить гарний дохід. Розповім про заробіток на написанні текстів на власному досвіді.
Заробіток на написанні текстів
Для створення крутих читанок не обов’язково потрібно закінчувати факультет журналістики. Достатньо бути грамотним та вміти розставляти розділові знаки, чітко і зрозуміло формувати речення. До речі, текст може правильно відредагувати навіть чат-GPT.
Окей. Припустимо, що тексти ми пишемо добре, але де ж тоді шукати роботу в інтернеті? Є кілька варіантів, які допоможуть отримати оплачувані завдання.
Де шукати замовлення на статті
Перший варіант це біржі фрілансу. Зареєструйтеся на кількох найпопулярніших та моніторте там завдання. Заповніть свій профіль, обов’язково створіть портфоліо з прикладом власних робіт. Коли ви маєте що показати замовнику, то довіра до вас зростає.
На старті буде непросто, адже доведеться ставити нижчі ціни, ніж у конкурентів, щоб отримувати перші замовлення. Просіть клієнтів залишати відгуки, формуйте репутацію, а тоді підносьте ціни. Спочатку ви працюєте на своє ім’я, а потім гарні відгуки працюють на вас та приносять нові замовлення. Зростуть шанси домовитись і про довгострокову співпрацю.
Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі. Нас понад 3000.Публікую інформацію про бізнес-ідеї, актуальні способи заробітку. А також все про чат-боти (відповіді, тести, як виводити кошти). Є активний чат, в якому кожному відповідаю та допомагаю.
Щодо ціни, то менше, ніж 70 гривень за 1000 символів працювати не варто. Це і так рахується дуже-дуже низька оплата. Але на старті не перебирайте, буде простіше. Я ж зараз беру в роботу тексти на 2500-3000 знаків. За такий обсяг беру 350-500 гривень. І це теж рахується не дорого, якщо текст якісний. При потребі можу написати набагато більший, якщо комусь потрібно, то звертайтеся.
Також можна напряму контактувати з великими сайтами та пропонувати їм писати різні матеріали за фіксовані гонорари.
Третій варіант пошуку роботи – соціальні мережі. Є чимало груп у Facebook, в яких пропонують писати тексти за гроші. Або ж можете публікувати оголошення самостійно та пропонувати власні послуги.
Ну і не забувайте, що тексти потрібні і блогерам для створення різноманітних відео. Тому це ще один напрямок, який приносить гроші.
Бізнес на написанні текстів
Також можна створити власний сайт чи блог та працювати на себе, наповнюючи ресурс цікавою інформацією.
Монетизувати сайт вдається навіть за два тижні, якщо його щоденно відвідуватиме хоча б 100 людей. Це низький показник входу, тому під силу кожному.
Сайт також легко створити самостійно за допомогою відео-уроків на YouTube. Знадобиться трохи вільного часу і 100 $ для оплати хосту, домену та теми для самого ресурсу.
Далі підключаєте монетизацію та заробляєте на тому, що люди читатимуть ваші матеріали. Як тільки розкрутитесь, то зможете продавати рекламу й примножувати свій дохід. Цей варіант набагато перспективніший, адже ви працюєте суто на себе й ні від кого не залежите.
Читайте більше новин про заробіток: