7 ідей для заробітку вдома

7 ідей для заробітку вдома

Для початку власної справи не завжди потрібні великі гроші. Заробляти можна без жодних вкладень. Або ж з мінімальними. У матеріалі описую 7 ідей для заробітку вдома.

7 ідей для заробітку вдома

Переглядайте описані нижче варіанти та обирайте той, який сподобається найбільше. Якщо ж нічого не підійде, то переглядайте інші матеріали на сайті. Знайдете багато корисного для себе.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі. Нас понад 3000. Публікую інформацію про бізнес-ідеї, актуальні способи заробітку. А також все про чат-боти (відповіді, тести, як виводити кошти). Є активний чат, в якому кожному відповідаю та допомагаю.

Продаж одягу

Розпочніть з продажу вживаного одягу, який вам не потрібен. Так з’явиться бюджет для подальших закупівель.

Далі вирушайте в секонд-хенди у дні нових поставок та намагайтеся увірвати брендові речі. Фотографуємо їх, виставляємо на дошки оголошень та продаємо. Це крута схема, адже на секондах можна знайди чимало топових речей.

До прикладу, легко придбати топову футболку (бренди вказувати не буду) за 200 гривень, а продати її за 600 і вище. Так і з іншим одягом. Основне – стежити за модою та розбиратись, які бренди зараз користуються попитом.

Кулінарія на замовлення

Домашня кулінарія також популярна. Особливо в густонаселених районах. Люди полюбляють ласувати продуктами, які готують власноруч без жодної хімії.

Можете випікати смаколики, робити варення, торти, сніданки/обіди/вечері на замовлення. Зі збутом проблем не виникне, адже є чати будинків, районів, дошки оголошень і так далі.

Бізнес на їжі домашнього приготування дуже вигідний. Але стежте за якістю продуктів, адже здоров’я клієнтів повинно бути на першому місці.

Не забувайте придумати цікаву назву для свого бренду, а також гарні фото, сторінку в соціальних мережах.

Якщо ви маєте корисні знання та можете доступною мовою ділитись ними з іншими, то проводьте онлайн-навчання чи консультації.

Тільки не будьте інфоциганом, це низький спосіб заробітку. Можете навчати людей програмуванню, іноземним мовам, написанню текстів, надавати консультації з маркетингу, СММ, фінансів і так далі.

Продумайте план навчання та стратегію дій. Визначтеся, чи це будуть онлайн консультації чи краще зробити відео-курс, записаний на перед. Все залежить від вашого напрямку та інформації, яку надаватимете.

Репетиторство – 7 ідей для заробітку вдома

Ідея, схожа до описаної вище. Але відокремив її, адже репетиторство все ж відрізняється від консультацій та навчання для дорослих.

Ведіть приватні уроки зі шкільної програми. Або ж займайтеся англійською зі студентами. Розробіть програму викладання та готуйте школярі до іспитів.

Свої послуги можна рекламувати онлайн або ж звертатися до шкіл та пропонувати співпрацю. Варіантів чимало. Охочих вчитися також, адже через повномасштабну війну рівень української освіти стрімко знижується.

Дропшипінг

Домовтеся з постачальниками товарів про співпрацю в форматі дропшипінг. Ви отримаєте оптові ціни та фотографії товарів, які хочете продавати.

Створюєте сторінку для продажів, виставляєте там світлини та шукаєте клієнтів. Передаєте постачальнику дані замовника і постачальник від вашого імені відправляє посилку.

Великий плюс – не потрібно закуповувати чи зберігати товар у себе. За вас все зробить постачальник. Лише знайдіть клієнтів та отримайте гроші. Спосіб абсолютно без вкладень. Ну але рекламу я б все-таки замовляв.

Створення речей власними руками

Хендмейд або рукоділля. Створюйте самостійно дизайнерський одяг, прикраси, різноманітні аксесуари.

Вивчайте техніки рукоділля, щоб постійно вдосконалювати свої знання та навички.

Закупіть матеріали для роботи оптом. Зробіть гарні фото виготовлених речей та поширюйте їх в соціальних мережах або ж знімайте відео на YouTube чи в Тік Ток.

Речі створені власноруч користуються попитом та коштують значно дорожче.

7 ідей для заробітку вдома – Фріланс

Зареєструйтеся на багатьох біржах фрілансу та пропонуйте людям свої послуги. Це може бути дизайн, копірайтерство, переклад текстів, створення логотипів, бухгалтерські послуги.

Варіантів надзвичайно багато. Обов’язково створіть портфоліо робіт, щоб виділятися перед конкурентами. Також можна шукати підробіток у соціальних мережах чи на професійних форумах.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші в інтернеті без вкладень
Наступний запис
«Магія» XRP: сильні та слабкі сторони криптовалюти Ripple
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *