Відкриття власної справи у теперішній час не таке просте завдання. Але все більше людей залишаються без роботи, тому варто задуматись над тим, щоб працювати на себе. Розповідаю в статті, який бізнес можна відкрити зараз.
Який бізнес можна відкрити зараз
Поговоримо детальніше про:
- дропшипінг;
- коворкінг;
- фудтрак;
- створення власних курсів;
- прокат двоколісної техніки.
Дропшипінг
Один з найпростіших варіантів, який не передбачає фінансові вкладення. Створіть сторінку / магазинчик онлайн та продавайте різноманітні товари, які користуються попитом.
Закуповувати товар не потрібно. Варто лише знайти постачальників, які все робитимуть за вас. У цьому і є суть дропшипінгу. Ви знаходите постачальника та отримуєте оптові ціни. Завантажуєте асортимент собі на сторінку та шукаєте клієнта. Далі передаєте дані замовника постачальнику і товар відправляють клієнту від вашого імені.
Дуже простий варіант власного бізнесу. Згодом можна масштабуватися та самостійно виготовляти чи закуповувати товар. На дропшипінгу реально заробити хороші гроші, якщо приділяти цьому увагу.
Коворкінг
У зв’язку з відключеннями світла коворкінги стали надзвичайно популярними в Україні. Орендуйте приміщення та облаштуйте там робочі місця, які люди зможуть орендувати за гроші.
Забезпечте безперебійне електропостачання за допомогою генератора, акумуляторів чи сонячних панелей. Клієнтів буде вдосталь, адже працювати потрібно всім, а світло є далеко не в кожного.
Детально прорахуйте витрати на оренду та електропостачання, щоб визначити оптимальну ціну за час, проведений у коворкінгу. Люди готові платити за комфорт, не забувайте про це. Для збільшення заробітку організуйте невелику кав’ярню або швидкий перекус.
Який бізнес можна відкрити зараз – Фудтрак
Вулична їжа користується великим попитом. Але в більшості таких закладів страви реально не смачні. Ви можете це виправити, відкривши власний стріт-фуд у фургончику. Знадобиться старенький фургон / бус, який потрібно переобладнати в гарний фудтрак. Вкладення невеликі. Оригінальний дизайн привертатиме увагу клієнтів.
У моєму Телеграм-каналі можете знайти більше матеріалів про заробіток, бізнес-ідеї, чат-боти та відповіді до різних квестів. Тестую способи заробітку та ділюсь результатами з вами.
Але ключову роль відіграє не лише сам фургончик, а їжа, якою ви годуватимете людей. Детально обдумайте меню, самостійно куштуйте всі страви. Вам повинно бути смачно, а то велика частина таких бізнесів націлена на заробіток, а подають реально ніякі страви.
Конкуренція фактично відсутня, адже реально класних точок по Україні не так вже і багато. Тому це ваш шанс.
Створення власних курсів
Якщо ви експерт у певному напрямку / галузі, то чому б не розробити власний курс та навчати людей? Але підходить для тих осіб, які дійсно можуть поділитися корисними знаннями з іншими.
А то інфоциганів останнім часом розвелося дуже багато. Впарюють і так доступну інформацію за шалені гроші. Не робіть так!
Хто може створювати курси? Будь-хто, що має відповідні навики. До прикладу, журналісти, фотограви, вчителі, блогери (тут уважно, бо багато дурні дають) і так далі.
Можна записати відео та ділитися ними за певну плату. Або ж проводити онлайн-заняття з людьми. Останній варіант цікавіший та більш дієвий, адже є комунікація між вчителем і слухачами.
Прокат двоколісної техніки
Йдеться про прокат електросамокатів, велосипедів чи мопедів. Прибутковий бізнес, адже така техніка користується великим попитом серед кур’єрів і буде довго приносити дохід.
Людей, які здають двоколісну техніку в оренду, не так багато. Тому конкуренцію можна вважати низькою.
Але потрібно уважно пропрацювати механізми, які забезпечать вас від крадіжок техніки. А також не забувати про заряджання, ремонт, доставку та обслуговування загалом.
Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї: