Заробіток на Alibaba: мій досвід замовлень

Заробіток на Alibaba

Бізнес на товарах із Китаю досить прибутковий. Чимало людей замовляють там різні речі оптом, а згодом набагато дорожче продають їх в Україні. Тема нового матеріалу – заробіток на Alibaba.

Заробіток на Alibaba

Alibaba – це аналог всім відомого сайту AliExpress. Єдина відмінність – він більше зосереджений на покупців, які мешкають в Китаї. Саме тому там трохи менші ціни, ніж аналоги на аліекспресі. Далі розповім про свій досвід замовлень на цьому ресурсі. Поділюся двома кейсами та проблемами, які виникли. Одне замовлення пройшло успішно, а з іншим виникла чимала морока. Але про це згодом.

Товари з Китаю продаж

Перше моє знайомлення з алібаба відбулося восени 2019 року. До цього я завжди замовляв на аліекспрес. Вирішив продавати чоловічі гаманці. Зробив замовлення на 300 доларів. Така сума вийшла з урахуванням доставки, вона там платна. Скільки тоді коштувала доставка не пригадаю, однак далі опишу замовлення за кінець 2022 року. Там все точно вкажу.

Отож, я не знав, що з Китаю можна замовляти товари вартість яких не перевищує 150 євро. Якщо більше, то на митниці посилку можуть затримати і доведеться платити податок. Тоді цього ніхто мені не сказав. На щастя, посилка дійшла без проблем, одним словом, повезло.

Комунікація з продавцями відбувається в особистому кабінеті. Спочатку реєструйтесь на сайті, а то вказуйте всі свої дані, вулицю, місто, країну, поштовий індекс та телефон. З продавцями спілкуйтеся англійською мовою, так найкомфортніше всім. Хто не знає англ., то використовуйте перекладач, але тоді пишіть короткими та простими реченнями. Переклад тоді буде більш-менш адекватним.

Доставка це ще одна морока. Багато продавців можуть самостійно знайти службу, яка відправить товар в Україну або морем (дешево та довго), або літаком (швидко та дуже дорого). Є наші компанії, які доставляють, але їх піарити я не буду.

Замовив я 80 гаманців. Вдалося успішно їх продати, але далі не замовляв, бо почалася пандемія коронавірусу і все застопорилося. Це діло я закинув. До речі, якби замовляв на Aliexpress, то б заплатив за товар орієнтовно на 70-100 доларів більше. Економія суттєва. Головне не спішити та добре моніторити всі варіанти, які вас цікавлять.

Шахрайство на Alibaba

Тепер про те, як мене намагалися обдурити. Восени 2022 року в Україні масово відключали світло. А працюю я тривалий час за ноутбуком. І це був просто треш. Екостанцію замовляти не хотів, бо це дуже дорого. Тому вирішив купити кілька повербанків. На аліекспресі тоді замовити було нереально, адже постачати в нашу країну товари з батареями заборонили. Залишилося два варіанти – придбати в Україні за космічною ціною один повербанк, або ж купити в Китаї 6 штук за ці гроші. Обрав другий варіант.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Написав багатьом продавцям, однак погоджувалися не всі. Згодом знайшов гарний варіант. Разом павербанки (6 шт) вийшли 74 долари. Спочатку продавець пропонував надіслати літаком, але це виявилося дуже дорого (110 доларів). Згодом запропонував відправити морем за 50 вічнозелених. І тут гарна порада – торгуйтеся з продавцями. Вони погоджуються знизити ціну. Вдалося збити вартість доставки до 30 доларів. Вже непогана економія.

Товар мені відправили, однак трек-номер продавець надав підозрілий, який вів лише до Гонконгу а далі зник. І на підтвердження замовлення дається лише 30 днів, а на аліекспресі 2-3 місяці.

Пройшло більше двох місяців, замовлення я так і не отримав. Продавець “годував” відмовками та нічого не робив. Згодом я написав у підтримку Alibaba. Пояснив ситуацію, продавця зобов’язали або відправити товар заново або ж повернути гроші.

На моє здивування, павербанки він мені відправив літаком. Нова посилка долетіла до Литви, а далі прибула в Україну. На все пішло орієнтовно 12 днів. Продавець “попав” на гроші за доставку, але це суто його провина. Свою співпрацю з цим сайтом я припинив, адже і так зрозуміло, що китаєць хотів мене киданути. Якби не володів англійською, то б просто втратив гроші. Продовжую з аліекспрес. 

Заробіток на Alibaba – плюси та мінуси бізнесу з Китаєм

Ось я і коротко розглянув заробіток на Alibaba. Серед плюсів сайту – нижчі ціни, можливість торгуватися. Недоліки – на підтвердження замовлення 30 днів. Цього часу недостатньо, щоб товар прибув до України. Ще один мінус це платна доставка і те, що замовлення може не прийти, а повернути гроші буде складно.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на завданнях в телеграмі
Наступний запис
Заробіток на мегого: перегляд фільмів та серіалів за гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *