Код Tap Swap: всі правильні відповіді на квести

Код Tap Swap

У чат-боті Тап Свап тривають квести, які приносять велику кількість монет. За одне виконане завдання нараховують 200 000 токенів. Наразі таких квестів є 11. Публікую правильні відповіді (код Tap Swap).

Код Tap Swap

Виконавши 10 завдань можна додатково отримати 2 мільйони монет. Всі 11 завдань принесуть 2,2 млн токенів + 2 мільйони. Тобто, в суму понад 4 млн. Все дуже просто. Правильні відповіді можете знайти тут в статті трохи нижче. Вам не потрібно самостійно шукати розгадки, я все зроблю за Вас.

До речі, лістинг монети повинен був відбутися на початку липня, але розробники вирішили перенести його на кінець серпня або ж початок вересня. Це потрібно для того, щоб вдосконалити всі процеси та вийти на ринок без жодних нюансів. Для нас зміщення дати теж плюс, адже маємо більше часу, щоб накопичити монети.

Правильні відповіді до квестів Tap Swap

Ось правильні відповіді на завдання. Назви завдань не підписані, тому відкривайте відео та дивіться на назву ролика. Далі переглядайте мою табличку з кодами та шукайте, який підходить до назви відео. Все досить просто. Коди часто оновлюються, додаю всі.

  1. TapSwap: Curious Facts. Top 10 CryptoBillionares 2024 – відповідь L6SE704V81;
  2. Cryptocurrency worldwide news – 3PM71AK03X;
  3. How to buy CRYPTOin 2024 – код delisting;
  4. TapSwap Education: Fake news and Real news – відповідь G5D73H20.

Всі інші відповіді можете переглянути в моєму Телеграм-каналі (тицяйте на виділене посилання). Нас вже 2 тисячі, тому приєднуйтесь до активної спільноти, в якій є чат! Відповідаю на всі ваші запитання та  допомагаю з ботами. Крім того, щоденно у нас є відповіді до Tap Swap, Pixel Tap, Hamster Kombat, Tap Coins та до інших ботів. А також багато інфи про чат-боти, тестую їх, виокремлюю найкращі, фінанси та заробіток. 

Також на головній сторінці бота є вкладка Stream. Там також можна отримувати монети, вводячи коди. Але необхідно переглядати стріми каналу Тап Свап на YouTube. Правильні відповіді до стріму оновлюють кожні 15 хвилин. Тобто, чотири рази на годину є шанс заробити ще токенів. Додають як 10 тисяч, так і 100 тисяч монет за відповідь.

Як правильно вводити коди в Тап Свап

Коди до завдань необхідно вводити не одразу, адже система їх просто не зараховує. Спочатку натискайте розпочати місію / Start mission. Потім переходьте на відео (Watch video) та одразу виходьте назад у бот. Чекаємо хвилин 5-10 і лише тоді вписуємо або копіюємо і вставляємо код. Так зарахує одразу. Не забувайте після виконання натиснути Claim, щоб винагороду зарахувало на баланс.

В цілому, нічого складного немає. Тепер залишається збирати монети, вводячи код Tap Swap, та очікувати на лістинг. У тому, що токен вийде на ринок, я не сумніваюсь. Його піарить навіть засновник Телеграму Павло Дуров. А всі проекти, що він рекламував, обов’язково виходили  на біржу. 

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Калькулятор вікон
Наступний запис
Застосування модуля ELRS 915 в умовах бойових дій
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *