Заробіток 1000 гривень в день: 4 цікаві способи

Заробіток 1000 гривень в день

Тема фінансів надзвичайно актуальна у важкі часи. Кожен шукає основні та додаткові джерела заробітку, щоб отримати гроші. Розповім, які способи принесуть заробіток 1000 гривень в день.

Заробіток 1000 гривень в день

  • фріланс;
  • чат-боти в Телеграмі;
  • робота кур’єром;
  • продаж трафіку / реклами.

Фріланс

Виконання завдань на біржах фрілансу з легкістю приносить заробіток навіть від 1000 гривень за добу. Але йдеться не про написання коментарів чи підписки, а дійсно нормальну роботу.

До прикладу, копірайтинг, монтаж відео, бухгалтерські послуги, створення сайту чи виправлення якихось помилок, розробка логотипів, добірка новин, пошук інформації і так далі. Варіантів надзвичайно багато.

Навім приклад по своїй професії. Я журналіст, часто пишу матеріали на замовлення. Одна стаття на 2-3 тисячі символів (витрачаю десь годину-півтори часу) приносить мені 300-500 гривень. Кілька матеріалів на день і сума зароблена.

Моніторте ціни на види робіт, які можете виконувати. Якщо ви новачок, то ставте вартість нижче середньої. Якщо маєте багато відгуків та рейтинг (не забудьте створити портфоліо робіт), то ціну оголошуйте вищу. Ну і реєструйтеся одразу на кількох біржах, щоб переглядати більше завдань.

Чат-боти в Телеграмі

Це досить ризикований спосіб заробітку, який може принести за кілька місяців сотні та навіть тисячі доларів.

Суть проста. Знаходимо різні чат-боти в ТГ (тапалки) та накопичуємо там монети. Чекаємо поки токен вийде на біржу й отримуємо на криптогаманець свій заробіток.

Йдеться про боти типу Hamster Kombat, Notcoin, Tap Swap і так далі. Але є багато скамів, тому раджу підписатись на мій Телеграм-канал. Там публікую всі боти, які перевіряю та тестую особисто. А також відповіді на квести, завдання, комбо, що приносять додаткові монети. Ваше завдання тільки повторити за мною, а не витрачати час на самостійний пошук. У групі нас майже 2 тисячі, є активний чат і обговорення, тому чекаю =).

На боти рекомендую багато часу не витрачати, а заходити у вільну хвилину. На лістинг деяких проектів доводиться чекати кілька місяців. Але на Notcoin мені вдалось заробити 300 $ за місяць, витрачаючи по 10-20 хвилин на день. Непогано, правда ж?

Боти, які точно вийдуть на біржу:

Також можете використовувати Tron Space. Ця монета вже на біржі. Цікавий проект.

Якщо використовувати багато ботів, то за кілька місяців реально мати навіть 1000 гривень в день, якщо розділити весь дохід. Але доведеться накопичити багато монет і добре постаратися.

Робота кур’єром – заробіток 1000 гривень в день

Онлайн заробіток це добре, але є і офлайн ідеї. Працюючи пішим / мото або велокур’єром з легкістю можна заробити 1000 гривень в день. І навіть набагато більше.

Доставляти замовлення зовсім не складно. Але будьте готові працювати мінімум по 8-9 годин на день. Результат того вартує, на вказаний дохід точно повинні вийти.

Також цей спосіб підходить як додатковий дохід. Можна працювати 1-2 рази на тиждень та мати гроші.

Заробіток 1000 гривень в день.

Продаж трафіку / реклами

Створіть свою групу в Телеграмі, Інстаграмі або будь-якій іншій соціальній мережі. Або придбайте вже розкручену, але це обійдеться у кілька сотень доларів.

Можна розкрутитись самостійно, але часу доведеться витратити не мало. Спільноти, які мають хоча б 1500-2000 підписників вже можуть продавати рекламу.

До прикладу, група на 1800 осіб у Телеграмі на фінансову тематику може спокійно продавати одну рекламу по 250-400 гривень. А якщо підписників вже 20 000? Отримуємо дуже солідний дохід, який досягає 2500-4000 грн. І це лише за одну рекламу. А таких постів у вас може бути і 5-10. Тому варто попрацювати, щоб потім із задоволенням отримувати прибуток.

Ось такий заробіток 1000 гривень в день існує. Переглядайте також інші матеріали на сайті, щоб дізнатися більше цікавого.

Більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
HOT Wallet: як заробити в чат-боті
Наступний запис
Калькулятор вікон
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *