HOT Wallet: як заробити в чат-боті

HOT Wallet

Вже тривалий час у Телеграмі надзвичайно популярний чат-бот HOT Wallet. Я все відкладав написання статті про цей застосунок, але тепер все готово і ділюсь з вами інформацією.

Hot Wallet

Монета HOT перебуває на біржі досить довго. Це великий плюс, адже не потрібно чекати на лістинг. Заробляєте токени та виводите їх на свій криптогаманець.

Чат-бот називають одним з найнадійніших та найперспективніших. Ціна HOT станом на 4 липня складає 0,0015 $ за одну монету.

Розробники заявляють, що їхній застосунок є новою генерацією Телеграм-гаманців. Вони мають свій блокчейн під назвою NEAR.

Переходимо в бот ОСЬ ТУТ та починаємо видобувати монети.

Як заробляти монети в Hot Wallet

Прив’язуємо свій Ton Space (від Телеграм-гаманця), запам’ятовуємо або записуємо на папірці секретні фрази, необхідні для захисту акаунту.

Майнінг запускається автоматично. Переглянути кількість монет можна у вкладці HOT Balance. Щоб збільшити видобуток переходьте у Missions та виконуйте різноманітні завдання звідти.

За підписку на соціальні мережі проекту нараховують Gas (кошти для виведення без комісії або ж бали, за які можна безкоштовно вивести зароблене). Швидкість майнінгу досить низька, але її можна збільшити.

Збільшення швидкості майнінгу HOT

У вкладці Boost є такі покращення:

  • Metal Storage – за 0,2 HOT можна збільшити час автоматичного збору монет з 2-х до 3-х годин. Наступне покращення (до чотирьох годин) вартуватиме 0,5 HOT.
  • Fireplace – за 0,2 HOT покращується швидкість майнінгу. На першому рівні (той що є базово, безкоштовно) швидкість видобутку сягає 0,005 за годину. Покращивши цей показник отримаємо 0,0075. Ну і з кожним наступним покращенням ще більше.
  • Basic Wood – швидкість видобутку збільшується ще на х1,2 за годину, якщо виконати 1 будь-яку місію. Це можна зробити безкоштовно, завантаживши мобільний застосунок проекту чи запросивши друга.

Запрошую вас до свого Телеграм-каналу (нас майже 2 тисячі). Публікую там відповіді на квести до ботів Hamster Kombat, Tap Swap, Tap Coins, MemeFi Coin, Pixel Tap, комбо, інструкції та багато цікавого. 

Додатковий заробіток монет

Якщо запрошувати друзів, то ви отримуватимете 20 % від їхнього кешбеку. Та 5 % від заробітку рефералів друзів. Тому буду дуже вдячний, якщо перейдете в бот по моєму посиланню. Таким чином копійчиною допоможете в розвитку сайту. Дякую.

Наразі за запрошення друзів нараховують бокси з подарунками. 1 реферал = 1 бокс. Може випасти невелика кількість монет. Бачив, що один користувач отримав 83 бокси і там загалом випало 28 монет HOT. Насправді, це копійки. Фактично 2 гривні. Але спробую та відпишусь, скільки випаде мені.

Виведення коштів з HOT Wallet і висновки

Виводити монети Хот дуже просто. Їх надсилають на будь-який гаманець, де торгується токен.

Переглянув, на ByBit є, та і на інших топових та не дуже біржах також. Тому з виводом жодних проблем не буде.

Насправді, на старті дуже важко заробити хоч щось. Необхідно збирати монети, щоб покращувати бустери. Тоді можна очікувати на солідніший заробіток. Або ж поповнити баланс кількома монетами та пришвидшити цей процес. Токени дешеві, тому спробувати буде досить цікаво.

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Перегляд відео за гроші: тестую 5 сайтів
Наступний запис
Заробіток 1000 гривень в день: 4 цікаві способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *