Tron Space App: як заробити 40 $ монетами TRX

Tron Space

У Телеграмі з’являється чимало хороших та перспективних чат-ботів, у яких можна реально заробити криптовалюту. Одним з таких застосунків є Tron Space. Як видобувати криптовалюту TRX розповідаю далі.

Tron Space App

Для початку переходимо в чат-бот ОСЬ ТУТ та ознайомлюємося з його роботою. Все працює дуже просто і легко.

Навіть нічого натискати не потрібно. Застосунок автоматично починає видобувати криптовалюту. Нам достатньо заходити в бот раз у кілька днів, щоб отримати винагороду. Натискаємо Claim і отримуємо монети на баланс.

За місяць можна заробити орієнтовно 20-25 монет TRX (Tron). Цей токен вже давно перебуває на ринку та торгується по 0,12 $ за монету. Тобто, за 30 днів без вкладень і витрачання часу заробите +- 100 гривень (2,5 $). Якщо мати кілька акаунтів, то дохід вийде ще більший. Але краще закидати кошти на депозит та отримувати відмінний заробіток. Так зможете отримати солідну суму.

А за виконання завдань та запрошення друзів нараховують крипту $BONK, яку теж можна вивести. Про виведення теж є інформація, тому дочитуйте матеріал до кінця.

Але є і варіант заробляти набагато солідніше. Про це розповідаю далі. Але спочатку невеличка інформація про розробників додатку.

Що відомо про чат-бот Tron Space

Його створили за участю українських розробників. Застосунок наближений до бота Tronix, який теж дозволяє видобувати TRX за аналогічним принципом.

Проект Tron Space новий і це означає, що маємо досить багато часу, щоб заробити гроші. На ранній стадії найбільші винагороди та найбільший заробіток!

До речі, публікую відповіді до квестів Tap Swap, MemeFi Coin, Tap Coins, Hamster Kombat, PixelTap (Pixelverse) в своєму Телеграміщодня. Приєднуйтесь до нашої спільноти.

Під час спілкування з розробниками з’ясував, що невдовзі додадуть нові завдання, а також представлять нові топові партнерства. Ну і з’явиться прозора система deposit-withdrow.

Як заробляти більше TRX

Цей спосіб підходить для тих, хто хоче інвестувати кошти та заробляти більше. У застосунку є кнопка Boost. Натиснувши її можемо побачити, що є змога інвестувати монети TRX та отримати більший заробіток.

Якщо не хочете закидати власні гроші, то можна накопичити 100 монет (мінімальна сума для інвестування) та примножити їх.

Отож, якщо закинемо 100 монет на інвестиції, то отримуємо підвищений відсоток заробітку. Тобто, за 30 днів зі 100 монет ми отримаємо 140. Чистий заробіток 40 токенів TRX (4,9 $). Вартість 100 монет = 12,8 долара. Тобто, сума інвестиції взагалі мізерна.
Ну і за інвестиції нараховують подарунок у розмірі 120 000 монет BONK (майже 3 $)

До прикладу, якщо інвестувати 122 долара (1000 монет), то отримаємо за місяць профіт у розмірі 401 токена TRX. Наш заробіток складе 49 $. Непогано, чи не так? Ну і додаємо ще подарункові 3 $. Наразі точно впевнений, що у найближчі пів року проект функціонуватиме та виплачуватиме заробіток. Вкладати кошти чи ні вирішувати вам. Я ділюсь можливими варіантами заробітку. Сам теж закидаю на інвестиції наразі мінімум 100 $. 

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Тап Свап код: відповіді на квест
Наступний запис
HOT Wallet: як заробити в чат-боті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *