Тап Свап код: відповіді на квест

Тап Свап код

У чат-боті Tap Swap триває квест, упродовж якого можна заробити досить велику кількість монет. Публікую для вас Тап Свап код та інші правильні відповіді до квестів. Читайте про це в матеріалі.

Також нижче розповім, коли відбудеться лістинг монети, адже дату перенесли.

Тап Свап код

Заходимо у застосунок ТУТ. Натискаємо знизу на вкладку Task і переходимо в Cinema.

Загалом буде 10 різних завдань, пов’язаних з Ютуб-канал проекту. Доводиться дивитися відео та знаходити там правильні відповіді на квест. Вам цього робити не потрібно, адже я все дізнаюсь самостійно та ділюся з вами кодами, які потрібно вводити під кожним завданням.

Правильні відповіді на квест до Tap Swap, MemeFi Coin, Tap Coins, Hamster Kombat, PixelTap (Pixelverse) публікую в своєму Телеграміщодня. Нас вже понад 2 тисячі, є активні обговорення різних ботів, як на них заробити і так далі. Приєднуйтесь до нашої спільноти.

Відповіді до Тап Свап 

  • What is Bitcoin? – код liveness;
  • TapSwap: Curious Facts. Top 7 the most Expensive NFT – код F35K90V3;
  • TapSwap: Curious Facts. Top 10 CryptoBillionares 2024 – відповідь L6SE704V81;
  •  Cryptocurrency worldwide news – 3PM71AK03X.

Виконання завдань за монети в Тап Свап

Доступно досить багато завдань. Дивіться на назву відео та тоді шукайте код у моєму списку. За кожне завдання нараховують 200 тисяч монет. Якщо виконати 10, то отримаєте бонус в розмірі 2 000 000 токенів.

Крім того, у вкладці Special є додаткові завдання на загальну суму 1 800 000 монет.

Лістинг Tap Swap

Щодо лістингу Тап Свап, то він повинен був відбутися у перший день липня. Але розробники змістили дату, щоб досконало все зробити та презентувати готовий крутий продукт.

У монету я вірю, вона точно матиме хорошу ціну, адже подальші перспективи розвитку дуже непогані. Розробники мають мету, план дій та гроші, що найваливіше. Крім того, Tap Swap підтримав та пропіарив засновник Телеграму Павло Дуров. А це вже багато значить. Дуров всіляку фігню не рекламує.

Щодо точної інформації про лістинг та коли відбудеться – читайте ось в цьому матеріалі: Tap Swap лістинг.

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Аірдроп Pixelverse (Pixel Tap) на 30 000 $: як взяти участь
Наступний запис
Tron Space App: як заробити 40 $ монетами TRX
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *