Tap Swap лістинг: що відомо та коли очікувати

Tap Swap лістинг

Лістинг монети Тап Свап дещо переноситься. Раніше розробники заявляли, що токен вийде на ринок на початку липня. Тепер ж відомо, що Tap Swap лістинг відбудеться наприкінці серпня або ж на початку вересня.

Tap Swap лістинг: що відомо

Розробники монети заявили, що користувачі чат-бота отримають досить велику частину токенів. На лістинг виділять пристойну суму.

Наразі в застосунку накопичує монети майже 60 мільйонів гравців із усього світу. Сумнівів, що лістинг відбудеться, у мене особисто немає. Один з топових проектів, який повинен мати хорошу ціну.

Якщо з’явиться нова інформація про лістинг, то одразу ж опублікую її тут на сайті, а також у своїй Телеграм-спільноті (нас майже 2 тисячі, заходьте). Також у Телеграмі публікую комбо, відповіді на квести, коди на різні боти, чекаю вас там.

Нещодавно бот також пропіарив засновник Телеграму Павло Дуров. Він заявив про колаборацію Tap Swap з криптовалютою TON. Це було зрозуміло і раніше, адже саме за Тон користувачі могли подвоїти свій баланс у боті.

Те, що сам Дуров піарить проект, свідчить про серйозність намірів розробників. Пусті розробки так не просувають, тому з нетерпінням чекаємо на вихід на ринок.

Що буде далі з чат-ботом Tap Swap

Лістинг не означає закінчення проекту. Його надалі розвиватимуть ще активніше. На початковому етапі ж мета – залучити якомога більшу кількість аудиторії.

У планах розвивати SocialFi, штучний інтелект та квест-платформи. Представники Тап Свап мають намір запустити власний інтерактивний майданчик, який матиме зручний інтерфейс. А також розвивати ринок та спільноту залом.

Мета проекту – створити спільноти для програм Web3 та стати лідерами в цьому напрямку. 

Що це означає для нас? На мою думку, продавати одразу всі монети після лістингу не потрібно. Tap Swap має чіткий план розвитку. І задум дуже непоганий.

У більшості чат-ботів немає планів подальшого розвитку. Тому монети на старті коштують непогано, а потім стрімко втрачають позиції. З Тап Свап все повинно бути навпаки.

Над токеном майже завершили роботу. Перед лістингом проект запустять на лаунчпулі або лаунчпаді. По грошах мало б бути дуже приємно для нас, тому очікуємо.

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Tronix App: заробляємо криптовалюту TRX (1 монета 0,11 $)
Наступний запис
Tap Coins: комбо, інструкція заробітку монет
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *